Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

PW Logistics Slovakia s.r.o., r. s. p.

Finančný profil firmyIČO 44714866Vŕbová 2746/12, 92401 GalantaZaložené 2009

Obrat 2024

879 tis. €

−30 %
IČO
44714866
DIČ
2022805587
IČ DPH
SK2022805587, podľa §4, registrácia od piatok 1. mája 2009
Sídlo
PW Logistics Slovakia s.r.o., r. s. p.Vŕbová 2746/12 92401 Galanta
Dátum vzniku
piatok 10. apríla 2009
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/23584/T

Zisk 2024

−18 tis. €

−120 %

Aktíva

550 tis. €

+1,3 %

Vlastný kapitál

335 tis. €

−5,2 %

Zadlženosť

39,1 %

+4,2 pp

Hrubá marža

37,1 %

+1,5 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−120 %
10 tis. €10 tis. €11 tis. €35 tis. €8 198 €62 tis. €34 tis. €21 tis. €89 tis. €−18 tis. €2014201520172018201920202021202220232024

Tržby

−34 %
529 tis. €478 tis. €871 tis. €1,38 mil. €1,27 mil. €1,23 mil. €1,62 mil. €1,71 mil. €1,14 mil. €747 tis. €2014201520172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-2,1 %

−9,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

-3,3 %

−20 pp

Rentabilita aktív

ROE

-5,5 %

−31 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,27

+55 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−18 tis. €

−120 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

226 tis. €

+56 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

3,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

560 tis. €2014502 tis. €2015901 tis. €20171,43 mil. €20181,32 mil. €20191,3 mil. €20201,72 mil. €20211,83 mil. €20221,26 mil. €2023879 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,62 mil. €1,71 mil. €1,14 mil. €747 tis. €
Pridaná hodnota331 tis. €352 tis. €406 tis. €277 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,72 mil. €1,83 mil. €1,26 mil. €879 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení34 tis. €21 tis. €89 tis. €−18 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €0 €0 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €0 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok220 tis. €
  • Obežný majetok326 tis. €
  • Časové rozlíšenie3 505 €

Pasíva

  • Vlastné imanie335 tis. €
  • Záväzky215 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom578 tis. €609 tis. €543 tis. €550 tis. €
Neobežný majetok273 tis. €283 tis. €264 tis. €220 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok247 tis. €265 tis. €242 tis. €207 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok26 tis. €18 tis. €22 tis. €13 tis. €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok304 tis. €324 tis. €276 tis. €326 tis. €
Zásoby73 tis. €42 tis. €35 tis. €48 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky221 tis. €247 tis. €173 tis. €171 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty9 903 €35 tis. €68 tis. €107 tis. €
Časové rozlíšenie1 701 €2 212 €2 712 €3 505 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky578 tis. €609 tis. €543 tis. €550 tis. €
Vlastné imanie248 tis. €269 tis. €353 tis. €335 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania500 €500 €500 €500 €
HV minulých rokov152 tis. €186 tis. €201 tis. €291 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení34 tis. €21 tis. €89 tis. €−18 tis. €
Záväzky330 tis. €340 tis. €189 tis. €215 tis. €
Dlhodobé záväzky12 tis. €1 894 €8 €1 225 €
Krátkodobé záväzky190 tis. €228 tis. €131 tis. €100 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé128 tis. €111 tis. €58 tis. €114 tis. €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 856 €2 871 €2 560 €9 431 €2 067 €4 291 €0 €0 €0 €0 €2014201520172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie4,89 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

24 registrovaných činností

  • Výroba hračiek, hier, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradiaPlatné od utorok 14. mája 2024
  • Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálovPlatné od utorok 13. apríla 2021
  • medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhraduPlatné od streda 5. februára 2020
  • výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 1Platné od streda 5. februára 2020
  • fotografické službyPlatné od pondelok 13. marca 2017
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromPlatné od sobota 2. júla 2011
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedeniePlatné sobota 2. júla 2011 – streda 22. júna 2016
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od sobota 2. júla 2011
  • finančný leasingPlatné od sobota 2. júla 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 2. júla 2011

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 10. apríla 2009

    Adresa Vŕbová 2746/12, 92401 Galanta, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 10. apríla 2009

    Adresa Vŕbová 2746/12, 92401 Galanta, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/23584/T
Hlavná činnosť
Baliace činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
PW Logistics Slovakia s.r.o., r. s. p.

Sídlo spoločnosti

PW Logistics Slovakia s.r.o., r. s. p.

Vŕbová 2746/12, 92401 Galanta

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.