Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44718071・Ligetská 2, 97251 Handlová・Založené 2009
Obrat 2025
126 tis. €
−15 %Zisk 2025
5 833 €
+29 %Aktíva
225 tis. €
−6,3 %Vlastný kapitál
104 tis. €
+5,9 %Zadlženosť
53,8 %
−5,3 ppHrubá marža
29,0 %
−1,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,6 %
+1,6 ppZisk / výnosy
ROA
2,6 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
5,6 %
+1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,37
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 383 €
+29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−68 tis. €
+0,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 80 tis. € | 133 tis. € | 151 tis. € | 134 tis. € |
| Pridaná hodnota | 25 tis. € | 33 tis. € | 46 tis. € | 39 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 97 tis. € | 131 tis. € | 148 tis. € | 126 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 097 € | 4 973 € | 4 511 € | 5 833 € |
| Daň z príjmov | 557 € | 1 322 € | 1 214 € | 1 550 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 190 tis. € | 220 tis. € | 240 tis. € | 225 tis. € |
| Neobežný majetok | 138 tis. € | 153 tis. € | 173 tis. € | 186 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 138 tis. € | 153 tis. € | 173 tis. € | 186 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 52 tis. € | 67 tis. € | 68 tis. € | 39 tis. € |
| Zásoby | 48 tis. € | 42 tis. € | 38 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 904 € | 8 746 € | 29 tis. € | 6 372 € |
| Finančné účty | 1 114 € | 16 tis. € | 453 € | 2 836 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 190 tis. € | 220 tis. € | 240 tis. € | 225 tis. € |
| Vlastné imanie | 89 tis. € | 94 tis. € | 98 tis. € | 104 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 65 tis. € | 67 tis. € | 72 tis. € | 77 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 097 € | 4 973 € | 4 511 € | 5 833 € |
| Záväzky | 101 tis. € | 126 tis. € | 142 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 141 € | 1 754 € | 389 € | 10 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 83 tis. € | 107 tis. € | 136 tis. € | 107 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 13 tis. € | 17 tis. € | 5 852 € | 3 877 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Rulandská 328/1, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Rulandská 328/1, 94911 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.