Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

4 STYLE, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 44727836Šafárikova 428, 92401 GalantaZaložené 2009

Obrat 2025

16 tis. €

−24 %
IČO
44727836
DIČ
2022814354
IČ DPH
SK2022814354, podľa §4, registrácia od utorok 26. augusta 2014
Sídlo
4 STYLE, s.r.o.Šafárikova 428 92401 Galanta
Dátum vzniku
piatok 24. apríla 2009
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/23682/T

Zisk 2025

−18 tis. €

−1 165 %

Aktíva

48 tis. €

−24 %

Vlastný kapitál

12 tis. €

−4,3 %

Zadlženosť

74,5 %

−5,2 pp

Hrubá marža

76,4 %

+37 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−1 165 %
4 560 €−1 972 €−4 007 €1 072 €−2 152 €−943 €77 €−970 €−237 €−3 464 €1 695 €−18 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+32 %
53 tis. €43 tis. €10 tis. €17 tis. €16 tis. €13 tis. €11 tis. €5 895 €7 361 €8 501 €12 tis. €16 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-110,4 %

−118 pp

Zisk / výnosy

ROA

-38,0 %

−41 pp

Rentabilita aktív

ROE

-148,9 %

−162 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,32

+17 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−18 tis. €

−970 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-1,9 %

−19 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−24 tis. €

+34 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-10,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

53 tis. €201443 tis. €201510 tis. €201618 tis. €201719 tis. €201813 tis. €201911 tis. €20206 137 €20217 435 €20228 501 €202322 tis. €202416 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru7 361 €8 501 €12 tis. €16 tis. €
Pridaná hodnota2 307 €1 972 €4 835 €12 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti7 435 €8 501 €22 tis. €16 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−237 €−3 464 €1 695 €−18 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok36 tis. €
  • Obežný majetok11 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie12 tis. €
  • Záväzky35 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom23 tis. €24 tis. €63 tis. €48 tis. €
Neobežný majetok19 tis. €18 tis. €49 tis. €36 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok19 tis. €18 tis. €49 tis. €36 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok4 420 €5 933 €14 tis. €11 tis. €
Zásoby2 352 €3 112 €4 369 €5 861 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky554 €449 €940 €742 €
Finančné účty1 514 €2 372 €8 520 €4 834 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky23 tis. €24 tis. €63 tis. €48 tis. €
Vlastné imanie14 tis. €11 tis. €13 tis. €12 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−9 420 €−9 657 €−13 tis. €−11 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−237 €−3 464 €1 695 €−18 tis. €
Záväzky8 754 €13 tis. €50 tis. €35 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky8 754 €13 tis. €50 tis. €35 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €960 €960 €960 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €340 €340 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • Športová činnosť podľa §3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z.z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisovPlatné od štvrtok 12. apríla 2018
  • manikúra - pedikúraPlatné od piatok 20. augusta 2010
  • pánske, dámske a detské kaderníctvoPlatné piatok 20. augusta 2010 – pondelok 23. júna 2014
  • kozmetické službyPlatné od utorok 5. januára 2010
  • administratívne službyPlatné od piatok 24. apríla 2009
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 24. apríla 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 24. apríla 2009
  • masérske službyPlatné od piatok 24. apríla 2009
  • služby súvisiace so skrášľovaním telaPlatné od piatok 24. apríla 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od piatok 24. apríla 2009

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod piatok 24. apríla 2009

    Adresa Sídl. Hanza 309/18, 92401 Galanta, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 24. apríla 2009 – streda 8. novembra 2017

    Adresa Clementisove sady 3150/53, 92401 Galanta, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 26. januára 2022

    Adresa Sídl. Hanza 309/18, 92401 Galanta, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 9. novembra 2017 – utorok 25. januára 2022

    Adresa Clementisove sady 3150/53, 92401 Galanta, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 24. apríla 2009 – streda 8. novembra 2017

    Adresa Clementisove sady 3150/53, 92401 Galanta, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/23682/T
Hlavná činnosť
Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
4 STYLE, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

4 STYLE, s.r.o.

Šafárikova 428, 92401 Galanta

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.