Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44729545・Hany Zelinovej 20, 90301 Senec・Založené 2009
Obrat 2024
56 tis. €
+0,0 %Zisk 2024
7 912 €
+0,0 %Aktíva
183 tis. €
+0,0 %Vlastný kapitál
150 tis. €
+0,0 %Zadlženosť
18,0 %
Hrubá marža
22,3 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,0 %
Zisk / výnosy
ROA
4,3 %
Rentabilita aktív
ROE
5,3 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,51
+0,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+0,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,8 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
132 tis. €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 42 tis. € | 48 tis. € | 56 tis. € | 56 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 566 € | 8 862 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 42 tis. € | 48 tis. € | 56 tis. € | 56 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 607 € | 6 652 € | 7 912 € | 7 912 € |
| Daň z príjmov | 1 733 € | 1 220 € | 2 342 € | 2 342 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 733 € | 1 220 € | 2 342 € | 2 342 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 139 tis. € | 137 tis. € | 183 tis. € | 183 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 772 € | 15 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 772 € | 15 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 131 tis. € | 122 tis. € | 170 tis. € | 170 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 49 tis. € | 49 tis. € | 49 tis. € | 49 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 662 € | 4 417 € | 55 tis. € | 55 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 77 tis. € | 69 tis. € | 66 tis. € | 66 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 481 € | 481 € | 481 € | 481 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 139 tis. € | 137 tis. € | 183 tis. € | 183 tis. € |
| Vlastné imanie | 136 tis. € | 142 tis. € | 150 tis. € | 150 tis. € |
| Základné imanie | 79 tis. € | 79 tis. € | 79 tis. € | 79 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 700 € | 700 € | 700 € | 700 € |
| HV minulých rokov | 51 tis. € | 56 tis. € | 63 tis. € | 63 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 607 € | 6 652 € | 7 912 € | 7 912 € |
| Záväzky | 3 176 € | −5 503 € | 33 tis. € | 33 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −646 € | −3 672 € | −4 657 € | −4 657 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 822 € | −1 831 € | 38 tis. € | 38 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Hany Zelinovej 20, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Hany Zelinovej 20, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Inovecká 2, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Hany Zelinovej 20, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Hany Zelinovej 20, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Inovecká 2, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Inovecká 2, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.