Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44734433・Púchovská 12, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2009
Obrat 2019
890 tis. €
+256 514 %Zisk 2019
14 tis. €
+9 529 %Aktíva
402 tis. €
+169 314 %Vlastný kapitál
29 tis. €
+653 %Zadlženosť
92,8 %
−2 208 ppHrubá marža
10,8 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
+43 ppZisk / výnosy
ROA
3,4 %
+64 ppRentabilita aktív
ROE
47,0 %
+44 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,45
Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
17 tis. €
+12 035 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−206 tis. €
−87 195 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
131,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 6 433 € | 0 € | 890 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 887 € | −2 063 € | −95 € | 97 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 6 543 € | 347 € | 890 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 347 € | −3 229 € | −144 € | 14 tis. € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 0 € | 3 609 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | — | 3 609 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 34 tis. € | 30 tis. € | 237 € | 402 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 235 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 235 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 34 tis. € | 30 tis. € | 237 € | 166 tis. € |
| Zásoby | 1 253 € | 0 € | 0 € | 25 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 512 € | 279 € | 0 € | 142 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | — | 0 € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 29 tis. € | 237 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
| Položka | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 34 tis. € | 30 tis. € | 237 € | 402 tis. € |
| Vlastné imanie | −1 842 € | −5 071 € | −5 215 € | 29 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | — | 0 € |
| HV minulých rokov | −16 tis. € | −8 842 € | −12 tis. € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 347 € | −3 229 € | −144 € | 14 tis. € |
| Záväzky | 36 tis. € | 35 tis. € | 5 452 € | 373 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 897 € | 1 157 € | 0 € | 373 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | — | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | — | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Kúpeľná 299/10, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Lipovce 207, 08236 Lipovce, Slovenská republika
Adresa Šoltésovej 2, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Kúpeľná 299/10, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Lipovce 207, 08236 Lipovce, Slovenská republika
Adresa Šoltésovej 2, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Šoltésovej 2, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Internet stores, s.r.o.
Púchovská 12, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.