Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44739699・Jánošíkova 15A, 01001 Žilina・Založené 2009
Obrat 2025
462 tis. €
+15 %Zisk 2025
209 tis. €
+20 %Aktíva
296 tis. €
−21 %Vlastný kapitál
214 tis. €
−22 %Zadlženosť
27,6 %
+0,5 ppHrubá marža
86,3 %
+2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
45,3 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
70,5 %
+24 ppRentabilita aktív
ROE
97,4 %
+34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,63
−25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
265 tis. €
+20 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
118 tis. €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 362 tis. € | 395 tis. € | 402 tis. € | 462 tis. € |
| Pridaná hodnota | 289 tis. € | 321 tis. € | 338 tis. € | 398 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 392 tis. € | 401 tis. € | 402 tis. € | 462 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 153 tis. € | 163 tis. € | 174 tis. € | 209 tis. € |
| Daň z príjmov | 42 tis. € | 44 tis. € | 47 tis. € | 56 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 381 tis. € | 291 tis. € | 376 tis. € | 296 tis. € |
| Neobežný majetok | 134 tis. € | 100 tis. € | 174 tis. € | 134 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 134 tis. € | 100 tis. € | 174 tis. € | 134 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 247 tis. € | 190 tis. € | 201 tis. € | 162 tis. € |
| Zásoby | 107 € | 173 € | 125 € | 116 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 601 € | 5 766 € | 7 583 € | 6 749 € |
| Finančné účty | 241 tis. € | 184 tis. € | 194 tis. € | 156 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 381 tis. € | 291 tis. € | 376 tis. € | 296 tis. € |
| Vlastné imanie | 300 tis. € | 242 tis. € | 274 tis. € | 214 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 142 tis. € | 74 tis. € | 94 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 153 tis. € | 163 tis. € | 174 tis. € | 209 tis. € |
| Záväzky | 81 tis. € | 48 tis. € | 102 tis. € | 82 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 28 tis. € | 14 tis. € | 56 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 48 tis. € | 28 tis. € | 42 tis. € | 45 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 5 308 € | 5 408 € | 4 259 € | 3 870 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Jánošíkova 15D, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Jánošíkova 15D, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.