Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44742614・Štefánikova 54, 94901 Nitra・Založené 2009
Obrat 2025
215 tis. €
−12 %Zisk 2025
123 tis. €
+8,9 %Aktíva
610 tis. €
+6,0 %Vlastný kapitál
590 tis. €
+13 %Zadlženosť
3,2 %
−6,2 ppHrubá marža
80,7 %
+0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
57,2 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
20,2 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
20,8 %
−0,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
35,21
+271 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
155 tis. €
+8,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,9 %
−0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
382 tis. €
+23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 198 tis. € | 204 tis. € | 244 tis. € | 214 tis. € |
| Pridaná hodnota | 157 tis. € | 164 tis. € | 196 tis. € | 173 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 206 tis. € | 204 tis. € | 244 tis. € | 215 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 82 tis. € | 77 tis. € | 113 tis. € | 123 tis. € |
| Daň z príjmov | 22 tis. € | 22 tis. € | 30 tis. € | 32 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 452 tis. € | 486 tis. € | 575 tis. € | 610 tis. € |
| Neobežný majetok | 154 tis. € | 131 tis. € | 229 tis. € | 216 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 154 tis. € | 129 tis. € | 114 tis. € | 99 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 1 294 € | 114 tis. € | 117 tis. € |
| Obežný majetok | 297 tis. € | 355 tis. € | 347 tis. € | 394 tis. € |
| Zásoby | 8 288 € | 7 369 € | 6 726 € | 6 128 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 2 772 € | 0 € | 0 € | 9 336 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 18 tis. € | 71 tis. € | 59 tis. € |
| Finančné účty | 270 tis. € | 329 tis. € | 269 tis. € | 319 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 452 tis. € | 486 tis. € | 575 tis. € | 610 tis. € |
| Vlastné imanie | 403 tis. € | 447 tis. € | 521 tis. € | 590 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 315 tis. € | 364 tis. € | 402 tis. € | 462 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 82 tis. € | 77 tis. € | 113 tis. € | 123 tis. € |
| Záväzky | 49 tis. € | 39 tis. € | 54 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 tis. € | 9 418 € | 3 351 € | 1 309 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 644 € | 7 026 € | 37 tis. € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 30 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € | 7 416 € |
| Bankové úvery krátkodobé | −856 € | −500 € | −377 € | −393 € |
| Rezervy | 555 € | 705 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Družstevná 1282/18, 94106 Komjatice, Slovenská republika
Adresa L. Svobodu 1935/7, 92705 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Kremnická 670/19, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Družstevná 1282/18, 94106 Komjatice, Slovenská republika
Adresa Družstevná 1282/18, 94106 Komjatice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.