Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44742886・Hraničná 18, 82105 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
5,31 mil. €
+14 %Zisk 2025
454 tis. €
+11 %Aktíva
1,32 mil. €
−40 %Vlastný kapitál
462 tis. €
−66 %Zadlženosť
65,1 %
+27 ppHrubá marža
15,8 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,6 %
−0,2 ppZisk / výnosy
ROA
34,3 %
+16 ppRentabilita aktív
ROE
98,2 %
+68 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,93
−54 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
599 tis. €
+15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,3 %
+2,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
623 tis. €
−62 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5,22 mil. € | 4,11 mil. € | 4,63 mil. € | 5,3 mil. € |
| Pridaná hodnota | 516 tis. € | 443 tis. € | 751 tis. € | 836 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,26 mil. € | 4,14 mil. € | 4,65 mil. € | 5,31 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 242 tis. € | 221 tis. € | 409 tis. € | 454 tis. € |
| Daň z príjmov | 67 tis. € | 59 tis. € | 112 tis. € | 146 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 67 tis. € | 59 tis. € | 112 tis. € | 146 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,32 mil. € | 1,78 mil. € | 2,21 mil. € | 1,32 mil. € |
| Neobežný majetok | 73 tis. € | 66 tis. € | 37 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 66 tis. € | 59 tis. € | 37 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 7 000 € | 7 000 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,24 mil. € | 1,71 mil. € | 2,17 mil. € | 1,29 mil. € |
| Zásoby | 287 tis. € | 170 tis. € | 259 tis. € | 194 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 1 020 € | 37 € | 37 € | 37 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 284 tis. € | 328 tis. € | 567 tis. € | 362 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 668 tis. € | 1,21 mil. € | 1,34 mil. € | 738 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 2 773 € | 4 612 € | 6 556 € | 3 390 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,32 mil. € | 1,78 mil. € | 2,21 mil. € | 1,32 mil. € |
| Vlastné imanie | 727 tis. € | 948 tis. € | 1,36 mil. € | 462 tis. € |
| Základné imanie | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € | 7 500 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 750 € | 750 € | 750 € | 750 € |
| HV minulých rokov | 476 tis. € | 719 tis. € | 940 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 242 tis. € | 221 tis. € | 409 tis. € | 454 tis. € |
| Záväzky | 587 tis. € | 828 tis. € | 852 tis. € | 860 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 35 tis. € | 28 tis. € | 21 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 544 tis. € | 395 tis. € | 520 tis. € | 671 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 400 tis. € | 300 tis. € | 167 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 8 104 € | 5 422 € | 11 tis. € | 9 489 € |
| Časové rozlíšenie | 1 650 € | 0 € | 484 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Dolný Smokovec 25, 05981 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Dolný Smokovec 25, 05981 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.