Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44750366・Ondavská 9/449, 04011 Košice・Založené 2009
Obrat 2020
151 tis. €
+7,4 %Zisk 2020
34 tis. €
+147 %Aktíva
54 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
−291 tis. €
+10 %Zadlženosť
635,4 %
+5,0 ppHrubá marža
39,8 %
+58 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
22,5 %
+74 ppZisk / výnosy
ROA
62,6 %
+180 ppRentabilita aktív
ROE
-11,7 %
−34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,17
−1,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
44 tis. €
+161 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,4 %
+22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−257 tis. €
+11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 183 tis. € | 186 tis. € | 140 tis. € | 108 tis. € |
| Pridaná hodnota | −14 tis. € | −2 991 € | −25 tis. € | 43 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 185 tis. € | 219 tis. € | 140 tis. € | 151 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −58 tis. € | −18 tis. € | −72 tis. € | 34 tis. € |
| Daň z príjmov | 480 € | 0 € | 0 € | 9 794 € |
| Daň z príjmov splatná | 480 € | 0 € | 0 € | 9 794 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 58 tis. € | 122 tis. € | 61 tis. € | 54 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 58 tis. € | 122 tis. € | 61 tis. € | 53 tis. € |
| Zásoby | 48 tis. € | 100 tis. € | 37 tis. € | 36 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 644 € | 7 535 € | 12 tis. € | 10 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 438 € | 14 tis. € | 13 tis. € | 7 278 € |
| Časové rozlíšenie | 228 € | 219 € | 191 € | 743 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 58 tis. € | 122 tis. € | 61 tis. € | 54 tis. € |
| Vlastné imanie | −234 tis. € | −253 tis. € | −325 tis. € | −291 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −181 tis. € | −239 tis. € | −258 tis. € | −330 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −58 tis. € | −18 tis. € | −72 tis. € | 34 tis. € |
| Záväzky | 293 tis. € | 375 tis. € | 386 tis. € | 345 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 786 € | 949 € | 1 109 € | 1 240 € |
| Krátkodobé záväzky | 205 tis. € | 293 tis. € | 350 tis. € | 311 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 85 tis. € | 80 tis. € | 33 tis. € | 31 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 395 € | 1 331 € | 1 318 € | 1 706 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 334 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Ondavská 9/449, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Garbiarska 1440/7, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Ondavská 449/9, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Adresa Ipeľská 173/4, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Ondavská 9, 04011 Košice, Slovenská republika
Adresa Garbiarska 1440/7, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.