Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44758782・Jasencová 13, 84107 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
2 210 €
−78 %Zisk 2025
−2 163 €
−321 %Aktíva
55 tis. €
−6,6 %Vlastný kapitál
−15 tis. €
+41 %Zadlženosť
126,3 %
−16 ppHrubá marža
-3,7 %
+375 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-97,9 %
−108 ppZisk / výnosy
ROA
-3,9 %
−5,6 ppRentabilita aktív
ROE
14,9 %
+19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,05
−93 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 823 €
−238 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-18,7 %
−44 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−66 tis. €
−209 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 4 073 € | 1 056 € | 2 000 € |
| Pridaná hodnota | 5 790 € | −2 136 € | −3 997 € | −74 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 23 tis. € | 21 tis. € | 9 901 € | 2 210 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 tis. € | −161 € | 980 € | −2 163 € |
| Daň z príjmov | 5 € | 3 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 89 tis. € | 70 tis. € | 59 tis. € | 55 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 807 € | 5 131 € | 2 454 € | 52 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 807 € | 5 131 € | 2 454 € | 52 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 81 tis. € | 64 tis. € | 57 tis. € | 3 714 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 60 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € | 205 € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 14 tis. € | 6 501 € | 3 509 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 89 tis. € | 70 tis. € | 59 tis. € | 55 tis. € |
| Vlastné imanie | −26 tis. € | −26 tis. € | −25 tis. € | −15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −19 tis. € | −31 tis. € | −31 tis. € | −18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 tis. € | −161 € | 980 € | −2 163 € |
| Záväzky | 114 tis. € | 95 tis. € | 84 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 108 tis. € | 89 tis. € | 78 tis. € | 70 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Adresa Poniklecová 10, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na pasekách, 14, 831 06, Bratislava, Slovensko
Adresa Na pasekách 14, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ivana Bukovčana 24, 84108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Na pasekách 14, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.