Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44763255・Humenské námestie 7, 851 07 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
476 tis. €
−6,8 %Zisk 2025
12 tis. €
+149 %Aktíva
145 tis. €
+26 %Vlastný kapitál
49 tis. €
+32 %Zadlženosť
66,2 %
−1,7 ppHrubá marža
64,0 %
+5,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,5 %
+7,2 ppZisk / výnosy
ROA
8,2 %
+29 ppRentabilita aktív
ROE
24,3 %
+89 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,77
−1,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+168 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,9 %
+33 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
59 tis. €
+33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 509 tis. € | 507 tis. € | 511 tis. € | 475 tis. € |
| Pridaná hodnota | 266 tis. € | 287 tis. € | 300 tis. € | 304 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 510 tis. € | 508 tis. € | 511 tis. € | 476 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 171 € | −1 062 € | −24 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 636 € | 0 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 636 € | 0 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 126 tis. € | 127 tis. € | 115 tis. € | 145 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 21 tis. € | 15 tis. € | 8 149 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 21 tis. € | 15 tis. € | 8 149 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 126 tis. € | 105 tis. € | 100 tis. € | 136 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 115 € | 115 € | 115 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 112 tis. € | 103 tis. € | 98 tis. € | 84 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 2 505 € | 2 313 € | 52 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 440 € | 703 € | 515 € | 703 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 126 tis. € | 127 tis. € | 115 tis. € | 145 tis. € |
| Vlastné imanie | 62 tis. € | 61 tis. € | 37 tis. € | 49 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | −9 982 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 171 € | −1 062 € | −24 tis. € | 12 tis. € |
| Záväzky | 64 tis. € | 66 tis. € | 78 tis. € | 96 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 869 € | 6 783 € | 7 780 € | 8 709 € |
| Krátkodobé záväzky | 49 tis. € | 40 tis. € | 56 tis. € | 77 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 8 436 € | 5 705 € | 0 € |
| Rezervy | 9 558 € | 11 tis. € | 9 101 € | 10 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Rozmarínova 2031/37, 94201 Šurany - Kostolný Sek, Slovenská republika
Adresa Rozmarínova 2029/33, 94201 Šurany - Kostolný Sek, Slovenská republika
Adresa Rozmarínova 2031/37, 94201 Šurany - Kostolný Sek, Slovenská republika
Adresa Rozmarínova 2031/37, 94201 Šurany - Kostloný Sek, Slovenská republika
Adresa Rozmarínova 2031/37, 94201 Šurany - Kostloný Sek, Slovenská republika
Adresa Rozmarínova 2029/33, 94201 Šurany - Kostolný Sek, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.