Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44767609・ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica・Založené 2009
Obrat 2024
322 tis. €
+0,3 %Zisk 2024
−1 084 €
+32 %Aktíva
145 tis. €
+5,0 %Vlastný kapitál
6 693 €
−14 %Zadlženosť
95,4 %
+1,0 ppHrubá marža
4,7 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,3 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
-0,7 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
-16,2 %
+4,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,06
−2,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
836 €
+159 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
229,7 %
+241 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 922 €
−28 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 301 tis. € | 301 tis. € | 319 tis. € | 317 tis. € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 11 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 305 tis. € | 303 tis. € | 321 tis. € | 322 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 842 € | −3 978 € | −1 586 € | −1 084 € |
| Daň z príjmov | 379 € | 0 € | 165 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 146 tis. € | 123 tis. € | 138 tis. € | 145 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 146 tis. € | 123 tis. € | 138 tis. € | 145 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 112 tis. € | 88 tis. € | 110 tis. € | 111 tis. € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 35 tis. € | 28 tis. € | 35 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 146 tis. € | 123 tis. € | 138 tis. € | 145 tis. € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 9 364 € | 7 778 € | 6 693 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 842 € | −1 136 € | −2 723 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 842 € | −3 978 € | −1 586 € | −1 084 € |
| Záväzky | 133 tis. € | 114 tis. € | 131 tis. € | 139 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 247 € | 144 € | 194 € | 247 € |
| Krátkodobé záväzky | 126 tis. € | 109 tis. € | 127 tis. € | 137 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 4 990 € | 2 986 € | 982 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 2 004 € | 2 004 € | 2 004 € | 982 € |
| Rezervy | 0 € | 245 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Železničiarska 37/2013, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Hlavná 167/158, 95193 Topoľčianky, Slovenská republika
Adresa Partizánska 67/800, 95193 Topoľčianky, Slovenská republika
Adresa George St. 5091, 94591 Vallejo, California, Spojené štáty americké
Adresa Lemon St. 1341, 94591 Vallejo, California, Spojené štáty americké
Adresa Železničiarska 37/2013, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Železničiarska 37/2013, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Hlavná 167/158, 95193 Topoľčianky, Slovenská republika
Adresa Železničiarska 37/2013, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa Hlavná 167/158, 95193 Topoľčianky, Slovenská republika
Adresa Partizánska 67/800, 95193 Topoľčianky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.