Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44774141・Vagonárska 2364/5, 05801 Poprad・Založené 2009
Obrat 2025
126 tis. €
+1,8 %Zisk 2025
83 tis. €
−9,4 %Aktíva
536 tis. €
+18 %Vlastný kapitál
534 tis. €
+18 %Zadlženosť
0,3 %
−0,6 ppHrubá marža
80,3 %
−10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
65,7 %
−8,1 ppZisk / výnosy
ROA
15,4 %
−4,6 ppRentabilita aktív
ROE
15,5 %
−4,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
39,25
+252 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
105 tis. €
−9,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
63 tis. €
+57 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 114 tis. € | 141 tis. € | 124 tis. € | 126 tis. € |
| Pridaná hodnota | 90 tis. € | 114 tis. € | 112 tis. € | 101 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 114 tis. € | 141 tis. € | 124 tis. € | 126 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 67 tis. € | 90 tis. € | 91 tis. € | 83 tis. € |
| Daň z príjmov | 18 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 275 tis. € | 369 tis. € | 456 tis. € | 536 tis. € |
| Neobežný majetok | 187 tis. € | 332 tis. € | 411 tis. € | 471 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 991 € | 694 € | 396 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 186 tis. € | 331 tis. € | 411 tis. € | 471 tis. € |
| Obežný majetok | 88 tis. € | 37 tis. € | 44 tis. € | 65 tis. € |
| Zásoby | 7 926 € | 741 € | 741 € | 741 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 27 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € |
| Finančné účty | 66 tis. € | 9 453 € | 21 tis. € | 39 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 275 tis. € | 369 tis. € | 456 tis. € | 536 tis. € |
| Vlastné imanie | 270 tis. € | 360 tis. € | 452 tis. € | 534 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 197 tis. € | 265 tis. € | 355 tis. € | 446 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 67 tis. € | 90 tis. € | 91 tis. € | 83 tis. € |
| Záväzky | 4 916 € | 8 620 € | 3 989 € | 1 678 € |
| Dlhodobé záväzky | 10 € | 15 € | 21 € | 24 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 906 € | 8 605 € | 3 968 € | 1 654 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Vagonárska 2364/5, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Tatranská Lomnica 14648, 05960 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Vagonárska 2364/5, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Vagonárska 2364/5, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Tatranská Lomnica 14648, 05960 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Adresa Tatranská Lomnica 14648, 05960 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.