Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44779160・Hlboká 3067/8, 93401 Levice・Založené 2009
Obrat 2025
223 tis. €
+9,8 %Zisk 2025
33 tis. €
+109 %Aktíva
147 tis. €
+31 %Vlastný kapitál
130 tis. €
+34 %Zadlženosť
11,8 %
−1,8 ppHrubá marža
57,8 %
+9,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,7 %
+7,0 ppZisk / výnosy
ROA
22,3 %
+8,3 ppRentabilita aktív
ROE
25,3 %
+9,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,44
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
42 tis. €
+108 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,2 %
−0,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
72 tis. €
−1,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
11,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 133 tis. € | 164 tis. € | 202 tis. € | 218 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 79 tis. € | 97 tis. € | 126 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 133 tis. € | 164 tis. € | 203 tis. € | 223 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 195 € | 7 643 € | 16 tis. € | 33 tis. € |
| Daň z príjmov | 158 € | 2 819 € | 4 644 € | 9 402 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 79 tis. € | 91 tis. € | 112 tis. € | 147 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 761 € | 4 167 € | 25 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 761 € | 4 167 € | 25 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 69 tis. € | 86 tis. € | 87 tis. € | 88 tis. € |
| Zásoby | 2 121 € | 3 833 € | 655 € | 428 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 40 tis. € | 25 tis. € | 13 tis. € | 8 302 € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 58 tis. € | 73 tis. € | 80 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 79 tis. € | 91 tis. € | 112 tis. € | 147 tis. € |
| Vlastné imanie | 74 tis. € | 81 tis. € | 97 tis. € | 130 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| HV minulých rokov | 64 tis. € | 63 tis. € | 67 tis. € | 82 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 195 € | 7 643 € | 16 tis. € | 33 tis. € |
| Záväzky | 4 999 € | 9 479 € | 15 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 105 € | 1 354 € | 1 333 € | 1 112 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 894 € | 8 125 € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Hlboká 3067/8, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Hlboká 3067/8, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Hlboká 3067/8, 93401 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.