Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44788142・Rybárska 626/38B, 90043 Hamuliakovo・Založené 2009
Obrat 2024
431 tis. €
+4,1 %Zisk 2024
729 €
+44 %Aktíva
141 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+3,9 %Zadlženosť
86,3 %
−2,5 ppHrubá marža
8,5 %
−7,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
Zisk / výnosy
ROA
0,5 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
3,8 %
+1,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,73
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 649 €
+183 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
72,5 %
+27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−17 tis. €
−417 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 109 tis. € | 370 tis. € | 412 tis. € | 423 tis. € |
| Pridaná hodnota | 37 tis. € | 95 tis. € | 65 tis. € | 36 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 112 tis. € | 372 tis. € | 414 tis. € | 431 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 631 € | 14 tis. € | 507 € | 729 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 150 € | 429 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 60 tis. € | 153 tis. € | 167 tis. € | 141 tis. € |
| Neobežný majetok | 25 tis. € | 33 tis. € | 98 tis. € | 96 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 25 tis. € | 33 tis. € | 86 tis. € | 70 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 11 tis. € | 26 tis. € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 120 tis. € | 69 tis. € | 45 tis. € |
| Zásoby | 46 € | 58 € | 0 € | 79 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 33 tis. € | 116 tis. € | 64 tis. € | 44 tis. € |
| Finančné účty | 2 879 € | 3 823 € | 5 695 € | 1 779 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 60 tis. € | 153 tis. € | 167 tis. € | 141 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 869 € | 16 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −3 631 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 631 € | 14 tis. € | 507 € | 729 € |
| Záväzky | 59 tis. € | 137 tis. € | 149 tis. € | 122 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 790 € | 19 tis. € | 62 tis. € | 51 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 91 tis. € | 73 tis. € | 62 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 16 tis. € | 11 tis. € | 6 746 € | 2 210 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 6 479 € | 4 536 € | 6 846 € | 6 443 € |
| Rezervy | 8 061 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
62 registrovaných činností
Adresa Rybárska 626/38B, 90043 Hamuliakovo, Slovenská republika
Adresa Partizánska 298/19, 97271 Nováky, Slovenská republika
Adresa Kvetná 147, 90042 Miloslavov, Slovenská republika
Adresa M. Mišíka 400/21, 97101 Prievidza - Prievidza I Staré mesto, Slovenská republika
Adresa M. Mišíka 400/21, 97101 Prievidza - Prievidza I Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Rybárska 626/38B, 90043 Hamuliakovo, Slovenská republika
Adresa Partizánska 298/19, 97271 Nováky, Slovenská republika
Adresa Kvetná 147, 90042 Miloslavov, Slovenská republika
Adresa Kvetná 147, 90042 Miloslavov, Slovenská republika
Adresa M. Mišíka 400/21, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa M. Mišíka 400/21, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa M. Mišíka 400/21, 97101 Prievidza - Prievidza I Staré mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.