Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44796579・Ludvíka Svobodu 3782/63, 05801 Poprad・Založené 2009
Obrat 2025
12 tis. €
−9,5 %Zisk 2025
−17 tis. €
+0,3 %Výsledok hospodárenia po zdaneníAktívabez DPH
7 128 €
−65 %Majetok celkom, uvedený bez DPHVlastný kapitál
−5 384 €
−573 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojovZadlženosť
175,5 %
+81 ppZáväzky / aktíva celkomHrubá marža
5,1 %
−10 ppHrubý zisk / tržbyAndromia skóre
—
Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.
Vývoj daňových povinností
Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-137,3 %
−13 ppZisk / výnosy
Zisková marža
-143,0 %
−17 ppZisk / tržby
ROA
-237,0 %
−154 ppRentabilita aktív
ROE
313,7 %
+1 801 ppRentabilita vlastného imania
Rentabilita nákladov
-57,9 %
−2,4 ppZisk / (výnosy − zisk)
Podiel pridanej hodnoty na výnosoch
4,9 %
−10 ppPridaná hodnota / výnosy
Zisk pred zdanením
−17 tis. €
+0,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,1 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 16 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 121 € | −402 € | 2 088 € | 602 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 157 € | −19 tis. € | −17 tis. € | −17 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Osobné náklady | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.
Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.
Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 55 tis. € | 35 tis. € | 21 tis. € | 7 128 € |
| Neobežný majetok | 47 tis. € | 32 tis. € | 17 tis. € | 3 032 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 47 tis. € | 32 tis. € | 17 tis. € | 3 032 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 646 € | 2 437 € | 2 946 € | 2 885 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 583 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 063 € | 2 437 € | 2 946 € | 2 885 € |
| Časové rozlíšenie | 626 € | 1 177 € | 1 079 € | 1 211 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 55 tis. € | 35 tis. € | 21 tis. € | 7 128 € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 2 262 € | 1 139 € | −5 384 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 157 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 157 € | −19 tis. € | −17 tis. € | −17 tis. € |
| Záväzky | 33 tis. € | 33 tis. € | 19 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 18 tis. € | 26 tis. € | 6 810 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 6 839 € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.
22 registrovaných činností
Adresa Pullmanova 68/15, 05941 Štrba, Slovenská republika
Adresa Ludvíka Svobodu 63/3782, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 15/68, 05941 Štrba - Tatranská Štrba, Slovenská republika
Adresa Ludvíka Svobodu 3782/63, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Pullmanova 68/15, 05941 Štrba, Slovenská republika
Adresa Pullmanova 68/15, 05941 Štrba, Slovenská republika
Adresa Ludvíka Svobodu 3782/63, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 68/15, 05941 Štrba, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 68/15, 05941 Štrba, Slovenská republika
Adresa Ludvíka Svobodu 3782/63, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 68/15, 05941 Štrba, Slovenská republika
Adresa Ludvíka Svobodu 3782/63, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Ludvíka Svobodu 3782/63, 05801 Poprad, Slovenská republika
3 zmeny v registri
Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.