Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44797915・ČSA 24, 97401 Banská Bystrica・Založené 2009
Obrat 2025
573 tis. €
−6,8 %Zisk 2025
15 tis. €
−59 %Aktíva
298 tis. €
−0,2 %Vlastný kapitál
235 tis. €
−2,1 %Zadlženosť
21,1 %
+1,5 ppHrubá marža
29,1 %
−0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,6 %
−3,4 ppZisk / výnosy
ROA
5,1 %
−7,4 ppRentabilita aktív
ROE
6,4 %
−9,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,22
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
−59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,0 %
+1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
220 tis. €
−5,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 523 tis. € | 607 tis. € | 609 tis. € | 573 tis. € |
| Pridaná hodnota | 159 tis. € | 194 tis. € | 180 tis. € | 167 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 523 tis. € | 607 tis. € | 615 tis. € | 573 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 36 tis. € | 61 tis. € | 37 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 12 tis. € | 19 tis. € | 13 tis. € | 5 568 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 233 tis. € | 292 tis. € | 299 tis. € | 298 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 32 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 17 tis. € | 30 tis. € | 19 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 1 000 € | 2 000 € | 2 000 € | 15 tis. € |
| Obežný majetok | 215 tis. € | 260 tis. € | 278 tis. € | 272 tis. € |
| Zásoby | 139 tis. € | 159 tis. € | 193 tis. € | 200 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 1 995 € | 1 556 € | 1 661 € | 1 673 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 74 tis. € | 92 tis. € | 79 tis. € | 71 tis. € |
| Finančné účty | 746 € | 7 653 € | 3 823 € | 336 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 233 tis. € | 292 tis. € | 299 tis. € | 298 tis. € |
| Vlastné imanie | 191 tis. € | 234 tis. € | 240 tis. € | 235 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| HV minulých rokov | 147 tis. € | 165 tis. € | 195 tis. € | 212 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 36 tis. € | 61 tis. € | 37 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 41 tis. € | 58 tis. € | 59 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 762 € | 145 € | 321 € | 908 € |
| Krátkodobé záväzky | 38 tis. € | 40 tis. € | 44 tis. € | 52 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 9 521 € | 4 940 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 4 248 € | 4 581 € | 4 142 € |
| Rezervy | 2 917 € | 4 059 € | 4 618 € | 5 738 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Chelčíckého 1472, 67602 Moravské Budějovice, Česká republika
Adresa Na Valech 1558/11, 66902 Znojmo, Česká republika
Adresa Hluboké Mašůvky 331, 67152 Hluboké Mašůvky, Česká republika
Adresa Na Valech 1558/11, 66902 Znojmo, Česká republika
Adresa Nám. ČSA 69, 67602 Moravské Budějovice, Česká republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.