Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44803681・Harmanec 5, 97603 Harmanec・Založené 2009
Obrat 2025
890 €
−98 %Zisk 2025
−6 920 €
+43 %Aktíva
453 €
−90 %Vlastný kapitál
−9 517 €
+35 %Zadlženosť
2 200,9 %
+1 768 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-777,5 %
−749 ppZisk / výnosy
ROA
-1 527,6 %
−1 253 ppRentabilita aktív
ROE
72,7 %
−9,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 580 €
+44 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,2 %
−2,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−9 902 €
+35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 291 € | 44 tis. € | 33 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −5 995 € | 19 tis. € | 3 602 € | −480 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 47 tis. € | 42 tis. € | 890 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 345 € | −6 618 € | −12 tis. € | −6 920 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 990 € | 10 tis. € | 4 411 € | 453 € |
| Neobežný majetok | 1 632 € | 5 152 € | 794 € | 428 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 632 € | 5 152 € | 794 € | 428 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 358 € | 5 250 € | 3 617 € | 25 € |
| Zásoby | 3 807 € | 1 800 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 548 € | 236 € | 659 € | 25 € |
| Finančné účty | 3 € | 3 214 € | 2 958 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 990 € | 10 tis. € | 4 411 € | 453 € |
| Vlastné imanie | −14 tis. € | −3 158 € | −15 tis. € | −9 517 € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| HV minulých rokov | −13 tis. € | −4 240 € | −9 597 € | −9 597 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 345 € | −6 618 € | −12 tis. € | −6 920 € |
| Záväzky | 20 tis. € | 14 tis. € | 19 tis. € | 9 970 € |
| Dlhodobé záväzky | 7 € | 33 € | 52 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 14 tis. € | 19 tis. € | 9 927 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 43 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 300 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Dolný Harmanec 43, 97603 Dolný Harmanec, Slovenská republika
Adresa Podkonice 337, 97641 Podkonice, Slovenská republika
Adresa Robotnícka 15, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dolný Harmanec 43, 97603 Dolný Harmanec, Slovenská republika
Adresa Robotnícka 15, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podkonice 337, 97613 Slovenská Ľupča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.