Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44804164・Seberíniho 1765/9, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2009
Obrat 2025
6 161 €
−38 %Zisk 2025
204 €
−97 %Aktíva
3 681 €
−27 %Vlastný kapitál
−458 tis. €
+0,0 %Zadlženosť
12 546,6 %
+3 345 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,3 %
−73 ppZisk / výnosy
ROA
5,5 %
−146 ppRentabilita aktív
ROE
-0,0 %
+1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
544 €
−94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
62,5 %
+47 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−462 tis. €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1 819,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 10 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −492 € | −120 € | 9 124 € | −507 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 276 tis. € | 5 000 € | 10 tis. € | 6 161 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | 4 297 € | 7 647 € | 204 € |
| Daň z príjmov | 1 336 € | 513 € | 1 371 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 336 € | 513 € | 1 371 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 376 € | 5 040 € | 5 036 € | 3 681 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 376 € | 5 040 € | 5 036 € | 3 681 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −24 € | 4 976 € | 4 975 € | −25 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 400 € | 64 € | 61 € | 3 706 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 376 € | 5 040 € | 5 036 € | 3 681 € |
| Vlastné imanie | −470 tis. € | −466 tis. € | −458 tis. € | −458 tis. € |
| Základné imanie | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −510 tis. € | −498 tis. € | −494 tis. € | −486 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | 4 297 € | 7 647 € | 204 € |
| Záväzky | 471 tis. € | 471 tis. € | 463 tis. € | 462 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −4 065 € | −4 065 € | −4 066 € | −4 064 € |
| Krátkodobé záväzky | 475 tis. € | 475 tis. € | 467 tis. € | 466 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 1 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
predseda
Adresa Jelenia 3132/2, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
predseda
Adresa Jadrová 3226/5, 82102 Bratislava, Slovenská republika
predseda
Adresa Jadrová 3226/5, 82102 Bratislava, Slovenská republika
predseda
Adresa Sídlisko 154/34, 02744 Tvrdošín - Medvedzie, Slovenská republika
člen
Adresa Nešporova 1674/10, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
predseda
Adresa Žilinská cesta 1650/29, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
člen
Adresa Partizánska Ľupča 227, 03215 Partizánska Ľupča, Slovenská republika
Adresa Priebežná 489/7, 03104 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Adresa Krmeš 230, 03213 Vlašky, Slovenská republika
Adresa Mincova 555/52, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Tatralandia, a. s.
Seberíniho 1765/9, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.