Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44807082・Cukrová 14, 81339 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2024
32 tis. €
−14 %Zisk 2024
407 €
−56 %Aktíva
12 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
2 740 €
+17 %Zadlženosť
76,3 %
−0,6 ppHrubá marža
51,6 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
3,5 %
−5,7 ppRentabilita aktív
ROE
14,9 %
−25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,25
−46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
747 €
−32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
45,5 %
+30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 834 €
+0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € | 32 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 969 € | 13 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € | 32 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −753 € | 700 € | 933 € | 407 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 20 € | 165 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 410 € | 9 359 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 410 € | 9 359 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Zásoby | 596 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 39 € | 124 € | 272 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 039 € | 772 € | 57 € | 2 512 € |
| Finančné účty | 5 736 € | 8 463 € | 9 773 € | 9 038 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 410 € | 9 359 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | −45 tis. € | 1 401 € | 2 334 € | 2 740 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −49 tis. € | −4 299 € | −3 599 € | −2 667 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −753 € | 700 € | 933 € | 407 € |
| Záväzky | 53 tis. € | 7 958 € | 7 768 € | 8 810 € |
| Dlhodobé záväzky | 90 € | 91 € | 96 € | 94 € |
| Krátkodobé záväzky | 47 tis. € | 1 467 € | 1 272 € | 2 716 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Hlubockého 308/3, 91601 Stará Turá, Slovenská republika
Adresa Mierová 576, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Adresa Hlubockého 308/3, 91601 Stará Turá, Slovenská republika
Adresa Mierová 576, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.