Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44808305・Rybničná 40, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2009
Obrat 2025
203 tis. €
−21 %Zisk 2025
−99 tis. €
−372 %Aktíva
747 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
279 tis. €
−26 %Zadlženosť
62,6 %
+7,5 ppHrubá marža
11,0 %
−38 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-48,6 %
−63 ppZisk / výnosy
ROA
-13,2 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
-35,3 %
−45 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,68
−20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−98 tis. €
−333 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,0 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−146 tis. €
−117 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 245 tis. € | 275 tis. € | 258 tis. € | 202 tis. € |
| Pridaná hodnota | 95 tis. € | 195 tis. € | 126 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 271 tis. € | 278 tis. € | 258 tis. € | 203 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 532 € | 84 tis. € | 36 tis. € | −99 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 418 € | 9 989 € | 5 603 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 727 tis. € | 823 tis. € | 841 tis. € | 747 tis. € |
| Neobežný majetok | 520 tis. € | 489 tis. € | 456 tis. € | 431 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 520 tis. € | 489 tis. € | 456 tis. € | 431 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 207 tis. € | 335 tis. € | 385 tis. € | 316 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 514 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 79 tis. € | 191 tis. € | 67 tis. € | 49 tis. € |
| Finančné účty | 128 tis. € | 144 tis. € | 318 tis. € | 266 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 727 tis. € | 823 tis. € | 841 tis. € | 747 tis. € |
| Vlastné imanie | 258 tis. € | 342 tis. € | 378 tis. € | 279 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 235 tis. € | 242 tis. € | 326 tis. € | 363 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 532 € | 84 tis. € | 36 tis. € | −99 tis. € |
| Záväzky | 470 tis. € | 482 tis. € | 463 tis. € | 467 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 15 tis. € | 10 tis. € | 5 818 € |
| Krátkodobé záväzky | 470 tis. € | 467 tis. € | 452 tis. € | 461 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Bohuslavická 2422/2, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Tušková 2283/11, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Majoránová 14795/71, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bohuslavická 2422/2, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Tušková 2283/11, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Majoránová 14795/71, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Estates management s. r. o.
Rybničná 40, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.