Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44811241・Podkonice 250, 97613 Podkonice・Založené 2009
Obrat 2025
211 tis. €
+61 %Zisk 2025
20 tis. €
+1 339 %Aktíva
71 tis. €
+28 %Vlastný kapitál
47 tis. €
+77 %Zadlženosť
34,0 %
−18 ppHrubá marža
25,4 %
+6,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,6 %
+8,5 ppZisk / výnosy
ROA
28,6 %
+26 ppRentabilita aktív
ROE
43,4 %
+38 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,07
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
25 tis. €
+964 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,6 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
26 tis. €
+7,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 186 tis. € | 106 tis. € | 129 tis. € | 208 tis. € |
| Pridaná hodnota | 34 tis. € | 15 tis. € | 25 tis. € | 53 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 186 tis. € | 106 tis. € | 130 tis. € | 211 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 549 € | −4 752 € | 1 409 € | 20 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 523 € | 0 € | 960 € | 4 934 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 48 tis. € | 35 tis. € | 55 tis. € | 71 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 12 tis. € | 2 546 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 12 tis. € | 2 546 € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 23 tis. € | 53 tis. € | 50 tis. € |
| Zásoby | 9 784 € | 9 758 € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 187 € | 1 699 € | 12 tis. € | 6 428 € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 11 tis. € | 24 tis. € | 32 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 48 tis. € | 35 tis. € | 55 tis. € | 71 tis. € |
| Vlastné imanie | 30 tis. € | 25 tis. € | 26 tis. € | 47 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 19 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 549 € | −4 752 € | 1 409 € | 20 tis. € |
| Záväzky | 18 tis. € | 9 535 € | 29 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 175 € | 7 € | 6 € | 8 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 9 528 € | 29 tis. € | 24 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 275 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Podkonice 250, 97613 Podkonice, Slovenská republika
Adresa Podkonice 250, 97613 Podkonice, Slovenská republika
Adresa Tulská 3, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podkonice 250, 97613 Podkonice, Slovenská republika
Adresa Podkonice 250, 97613 Podkonice, Slovenská republika
Adresa Tulská 3, 97404 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podkonice 250, 97613 Podkonice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.