Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

HORÁK - interiéry, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 44819102Sihoť 754, 01901 IlavaZaložené 2009

Obrat 2025

1,33 mil. €

−1,9 %
IČO
44819102
DIČ
2022838488
IČ DPH
SK2022838488, podľa §4, registrácia od streda 1. júla 2009
Sídlo
HORÁK - interiéry, s. r. o.Sihoť 754 01901 Ilava
Dátum vzniku
štvrtok 11. júna 2009
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/21739/R

Zisk 2025

15 tis. €

+22 %

Aktíva

709 tis. €

+14 %

Vlastný kapitál

228 tis. €

+6,9 %

Zadlženosť

67,9 %

+2,2 pp

Hrubá marža

45,3 %

+4,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+22 %
−4 640 €2 740 €3 813 €−4 402 €−2 541 €−870 €−343 €20 €168 €510 €12 tis. €15 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−3,9 %
730 tis. €1,1 mil. €882 tis. €843 tis. €901 tis. €1,0 mil. €778 tis. €990 tis. €1,04 mil. €1,22 mil. €1,35 mil. €1,3 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,1 %

+0,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

2,1 %

+0,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

6,5 %

+0,8 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,11

−26 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

24 tis. €

+45 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

39,9 %

+11 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

30 tis. €

−80 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

5,4 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

738 tis. €20141,1 mil. €2015892 tis. €2016849 tis. €2017909 tis. €20181,01 mil. €2019790 tis. €20201,02 mil. €20211,04 mil. €20221,23 mil. €20231,36 mil. €20241,33 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru1,04 mil. €1,22 mil. €1,35 mil. €1,3 mil. €
Pridaná hodnota504 tis. €496 tis. €548 tis. €588 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti1,04 mil. €1,23 mil. €1,36 mil. €1,33 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení168 €510 €12 tis. €15 tis. €
Daň z príjmov1 939 €2 563 €4 846 €9 763 €
Daň z príjmov splatná1 939 €2 563 €4 846 €9 763 €

Aktíva

  • Neobežný majetok339 tis. €
  • Obežný majetok294 tis. €
  • Časové rozlíšenie76 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie228 tis. €
  • Záväzky481 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom602 tis. €697 tis. €621 tis. €709 tis. €
Neobežný majetok68 tis. €142 tis. €177 tis. €339 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok68 tis. €125 tis. €164 tis. €330 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €17 tis. €13 tis. €9 344 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok531 tis. €510 tis. €437 tis. €294 tis. €
Zásoby348 tis. €310 tis. €157 tis. €215 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky138 tis. €153 tis. €118 tis. €74 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty45 tis. €47 tis. €162 tis. €5 447 €
Časové rozlíšenie2 458 €44 tis. €7 493 €76 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky602 tis. €697 tis. €621 tis. €709 tis. €
Vlastné imanie201 tis. €201 tis. €213 tis. €228 tis. €
Základné imanie10 tis. €10 tis. €10 tis. €10 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania984 €993 €1 000 €1 000 €
HV minulých rokov−11 tis. €−10 tis. €−9 844 €2 227 €
HV za účtovné obdobie po zdanení168 €510 €12 tis. €15 tis. €
Záväzky401 tis. €491 tis. €408 tis. €481 tis. €
Dlhodobé záväzky1 147 €68 tis. €52 tis. €64 tis. €
Krátkodobé záväzky262 tis. €315 tis. €290 tis. €264 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé122 tis. €84 tis. €47 tis. €131 tis. €
Rezervy17 tis. €23 tis. €19 tis. €22 tis. €
Časové rozlíšenie0 €4 774 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

2 880 €2 880 €2 880 €2 880 €939 €1 213 €768 €1 033 €1 939 €2 563 €4 846 €9 763 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie3 293,75 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

12 registrovaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 27. júna 2013
  • dizajnérske službyPlatné od štvrtok 11. júna 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 11. júna 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 11. júna 2009
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od štvrtok 11. júna 2009
  • reklamné a marketingové službyPlatné od štvrtok 11. júna 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od štvrtok 11. júna 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od štvrtok 11. júna 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od štvrtok 11. júna 2009
  • stolárstvoPlatné od štvrtok 11. júna 2009

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod štvrtok 22. augusta 2024

    Adresa Jesenského 57/70, 01901 Ilava, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 11. júna 2009

    Adresa Záhumenská 1050/62, 01901 Ilava, Slovenská republika

  • Kamil HorákZaniknuté
    Konateľštvrtok 11. júna 2009 – utorok 6. apríla 2010

    Adresa Kukučínova 473/27, 01901 Ilava, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 7. apríla 2010

    Adresa Záhumenská 1050/62, 01901 Ilava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad10 000 EUR
  • Kamil HorákZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 11. júna 2009 – utorok 6. apríla 2010

    Adresa Kukučínova 473/27, 01901 Ilava, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad10 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/21739/R
Hlavná činnosť
Výroba nábytku
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
HORÁK - interiéry, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

HORÁK - interiéry, s. r. o.

Sihoť 754, 01901 Ilava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.