Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

PERAX, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 44819234Cintorínska 283/58, 04415 Vyšná MyšľaZaložené 2009

Obrat 2024

395 tis. €

−4,0 %
IČO
44819234
DIČ
2022864349
IČ DPH
SK2022864349, podľa §4, registrácia od pondelok 21. decembra 2009
Sídlo
PERAX, s.r.o.Cintorínska 283/58 04415 Vyšná Myšľa
Dátum vzniku
utorok 4. augusta 2009
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Košice, Sro/24105/V

Zisk 2024

589 €

−96 %

Aktíva

248 tis. €

−29 %

Vlastný kapitál

58 tis. €

+1,0 %

Zadlženosť

76,6 %

−6,9 pp

Hrubá marža

44,0 %

+5,9 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−96 %
4 818 €−297 €3 483 €−17 tis. €9 066 €−125 tis. €61 tis. €14 tis. €37 tis. €17 tis. €589 €20142015201620172018201920202021202220232024

Tržby

−6,3 %
50 tis. €79 tis. €59 tis. €33 tis. €65 tis. €93 tis. €357 tis. €282 tis. €339 tis. €411 tis. €385 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

0,1 %

−3,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

0,2 %

−4,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

1,0 %

−28 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,56

+38 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

2 509 €

−85 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

76,5 %

+77 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

45 tis. €

+139 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

22,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

64 tis. €201480 tis. €201566 tis. €201638 tis. €201792 tis. €2018100 tis. €2019364 tis. €2020288 tis. €2021341 tis. €2022411 tis. €2023395 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru282 tis. €339 tis. €411 tis. €385 tis. €
Pridaná hodnota66 tis. €144 tis. €156 tis. €169 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti288 tis. €341 tis. €411 tis. €395 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení14 tis. €37 tis. €17 tis. €589 €
Daň z príjmov0 €2 745 €0 €1 920 €
Daň z príjmov splatná0 €2 745 €0 €1 920 €

Aktíva

  • Neobežný majetok122 tis. €
  • Obežný majetok124 tis. €
  • Časové rozlíšenie2 217 €

Pasíva

  • Vlastné imanie58 tis. €
  • Záväzky190 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom153 tis. €267 tis. €348 tis. €248 tis. €
Neobežný majetok25 tis. €85 tis. €182 tis. €122 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok25 tis. €85 tis. €182 tis. €122 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok127 tis. €180 tis. €165 tis. €124 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky101 tis. €86 tis. €113 tis. €82 tis. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty26 tis. €94 tis. €51 tis. €42 tis. €
Časové rozlíšenie1 473 €1 516 €1 798 €2 217 €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky153 tis. €267 tis. €348 tis. €248 tis. €
Vlastné imanie4 130 €41 tis. €57 tis. €58 tis. €
Základné imanie17 tis. €17 tis. €17 tis. €17 tis. €
Fondy a iné zložky vlastného imania1 700 €1 700 €1 700 €1 700 €
HV minulých rokov−74 tis. €−59 tis. €−23 tis. €−6 108 €
HV za účtovné obdobie po zdanení14 tis. €37 tis. €17 tis. €589 €
Záväzky149 tis. €226 tis. €291 tis. €190 tis. €
Dlhodobé záväzky25 tis. €72 tis. €145 tis. €111 tis. €
Krátkodobé záväzky89 tis. €119 tis. €146 tis. €79 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci34 tis. €34 tis. €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

968 €960 €960 €960 €960 €0 €5 918 €0 €2 745 €0 €1 920 €20142015201620172018201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 359,58 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionVýška dlhu136,35 €Áno
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od sobota 23. marca 2019
  • licencia pre medzinárodnú prepravu tovaru po ceste v prenájme alebo za úhraduPlatné od sobota 23. marca 2019
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od sobota 23. marca 2019
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 23. marca 2019
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaPlatné od sobota 23. marca 2019
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od sobota 23. marca 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 4. júla 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 4. augusta 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od utorok 4. augusta 2009
  • vnútroštátna nákladná cestná dopravaPlatné od utorok 4. augusta 2009

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 4. augusta 2009

    Adresa Hlavná 65/36, 04415 Vyšná Myšľa, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 6
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 16. augusta 2022

    Adresa Cintorínska 283/58, 04415 Vyšná Myšľa, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad8 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 16. augusta 2022

    Adresa Hlavná 65/36, 04415 Vyšná Myšľa, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad8 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 4. júla 2013 – pondelok 15. augusta 2022

    Adresa Cintorínska 283/58, 04415 Vyšná Myšľa, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad8 500 EUR
  • Peter FazekašZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 4. júla 2013 – pondelok 15. augusta 2022

    Adresa Hlavná 65/36, 04415 Vyšná Myšľa, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad8 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. augusta 2009 – streda 3. júla 2013

    Adresa Cintorínska 283/58, 04415 Vyšná Myšľa, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Peter FazekašZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 4. augusta 2009 – streda 3. júla 2013

    Adresa Hlavná 65/36, 04415 Vyšná Myšľa, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Košice
Číslo zápisu
Sro/24105/V
Hlavná činnosť
Nákladná cestná doprava
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
PERAX, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

PERAX, s.r.o.

Cintorínska 283/58, 04415 Vyšná Myšľa

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.