Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44822081・Školské námestie 398/6, 90638 Rohožník・Založené 2009
Obrat 2021
0 €
−100 %Zisk 2021
−5 053 €
+15 %Aktíva
27 tis. €
−16 %Vlastný kapitál
9 321 €
−35 %Zadlženosť
65,3 %
+10 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-18,8 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
-54,2 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,53
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 053 €
+15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 332 €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-38,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 4 592 € | 7 008 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 1 565 € | −3 587 € | −4 150 € | −3 433 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 4 592 € | 7 008 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 388 € | −5 985 € | −5 915 € | −5 053 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 44 tis. € | 38 tis. € | 32 tis. € | 27 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 38 tis. € | 32 tis. € | 27 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 18 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 20 tis. € | 5 591 € | 543 € |
| Časové rozlíšenie | 30 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 44 tis. € | 38 tis. € | 32 tis. € | 27 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € | 9 321 € |
| Základné imanie | 5 001 € | 5 001 € | 5 001 € | 5 001 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 501 € | 501 € | 501 € | 501 € |
| HV minulých rokov | 22 tis. € | 21 tis. € | 15 tis. € | 8 872 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 388 € | −5 985 € | −5 915 € | −5 053 € |
| Záväzky | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 € | 7 € | 8 € | 11 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 366 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Vladimíra Clementisa 69, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa B. Smetanu 7/A, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Školské námestie 398/6, 90638 Rohožník, Slovenská republika
Adresa Školské Námestie 398/6, 90638 Rohožník, Slovenská republika
Adresa Vladimíra Clementia 69, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa B. Smetanu 7/A, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Školské Námestie 398/6, 90638 Rohožník, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.