Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44823681・Mederčská 81, 945 01 Komárno・Založené 2009
Obrat 2025
79 tis. €
−2,3 %Zisk 2025
368 €
−89 %Aktíva
63 tis. €
−21 %Vlastný kapitál
−16 tis. €
+2,2 %Zadlženosť
125,8 %
+4,9 ppHrubá marža
29,4 %
+32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
−3,5 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
-2,3 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,63
+0,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 328 €
−70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
72,3 %
+46 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−22 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 136 tis. € | 135 tis. € | 60 tis. € | 79 tis. € |
| Pridaná hodnota | 25 tis. € | 25 tis. € | −1 624 € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 137 tis. € | 135 tis. € | 81 tis. € | 79 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 815 € | 5 681 € | 3 230 € | 368 € |
| Daň z príjmov | 555 € | 1 419 € | 1 147 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 43 tis. € | 50 tis. € | 79 tis. € | 63 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 646 € | 6 354 € | 35 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 646 € | 6 354 € | 35 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 34 tis. € | 44 tis. € | 44 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | 8 448 € | 5 081 € | 14 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 13 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Finančné účty | 4 844 € | 23 tis. € | 6 799 € | 3 792 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 43 tis. € | 50 tis. € | 79 tis. € | 63 tis. € |
| Vlastné imanie | −25 tis. € | −20 tis. € | −16 tis. € | −16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −32 tis. € | −30 tis. € | −25 tis. € | −21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 815 € | 5 681 € | 3 230 € | 368 € |
| Záväzky | 68 tis. € | 70 tis. € | 96 tis. € | 79 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 26 tis. € | 19 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 68 tis. € | 70 tis. € | 70 tis. € | 60 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Ondrejovce 169, 93551 Ondrejovce, Slovenská republika
Adresa Ul. ku Bratke 2916/46, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Južná 1679/46, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Výpalisko 8, 94069 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa M.R. Štefánika 43, 94065 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Rajtáková 50, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rajtáková 50, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Ondrejovce 169, 93551 Ondrejovce, Slovenská republika
Adresa Južná 1679/46, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Ul. ku Bratke 2916/46, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa M.R. Štefánika 43, 94065 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa M.R. Štefánika 43, 94065 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Rajtáková 50, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.