Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44848587・Sv. Cyrila a Metoda 3418/9, 038 61 Vrútky・Založené 2009
Obrat 2025
101 tis. €
−13 %Zisk 2025
18 tis. €
+111 %Aktíva
217 tis. €
+19 %Vlastný kapitál
174 tis. €
+11 %Zadlženosť
19,7 %
+5,2 ppHrubá marža
57,6 %
+39 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,6 %
+10 ppZisk / výnosy
ROA
8,2 %
+3,6 ppRentabilita aktív
ROE
10,2 %
+4,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,43
+39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
18 tis. €
+105 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
2,6 %
−2,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
61 tis. €
+210 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 143 tis. € | 126 tis. € | 104 tis. € | 101 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 35 tis. € | 19 tis. € | 58 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 145 tis. € | 126 tis. € | 116 tis. € | 101 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 538 € | 13 tis. € | 8 455 € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 480 € | 480 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 165 tis. € | 163 tis. € | 183 tis. € | 217 tis. € |
| Neobežný majetok | 78 tis. € | 71 tis. € | 137 tis. € | 113 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 78 tis. € | 71 tis. € | 137 tis. € | 113 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 87 tis. € | 93 tis. € | 46 tis. € | 104 tis. € |
| Zásoby | 55 tis. € | 51 tis. € | 0 € | 37 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 19 tis. € | 8 770 € | 9 468 € | 10 tis. € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 33 tis. € | 37 tis. € | 56 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 165 tis. € | 163 tis. € | 183 tis. € | 217 tis. € |
| Vlastné imanie | 141 tis. € | 154 tis. € | 157 tis. € | 174 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −80 tis. € | −85 tis. € | −78 tis. € | −70 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 538 € | 13 tis. € | 8 455 € | 18 tis. € |
| Záväzky | 24 tis. € | 9 173 € | 26 tis. € | 43 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 623 € | 355 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 8 818 € | 26 tis. € | 43 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Mládeže 80/4, 03861 Lipovec, Slovenská republika
Adresa Devínska 4507/29, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Matúša Dullu 4928/30, 03861 Martin - Priekopa, Slovenská republika
Adresa Devínska 4507/29, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Mládeže 80/4, 03861 Lipovec, Slovenská republika
Adresa L. Frimmela 4432/5, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Gen. Alexandra Kordu 3309/2, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.