Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44853491・Hradná 168/2, 94501 Komárno・Založené 2009
Obrat 2025
12 €
+300 %Zisk 2025
−2 414 €
−480 %Aktíva
1 441 €
−0,1 %Vlastný kapitál
−24 tis. €
−11 %Zadlženosť
1 774,4 %
+170 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-20 116,7 %
−6 250 ppZisk / výnosy
ROA
-167,5 %
−139 ppRentabilita aktív
ROE
10,0 %
+8,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,10
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 074 €
−2 629 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-16,4 %
+431 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−13 tis. €
−16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-38,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 792 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −1 086 € | −845 € | 0 € | −960 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 792 € | 44 € | 3 € | 12 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 631 € | −7 184 € | −416 € | −2 414 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 309 € | 1 696 € | 1 443 € | 1 441 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 309 € | 1 696 € | 1 443 € | 1 441 € |
| Zásoby | 4 476 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 477 € | 277 € | 90 € | 90 € |
| Finančné účty | 1 356 € | 1 419 € | 1 353 € | 1 351 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 309 € | 1 696 € | 1 443 € | 1 441 € |
| Vlastné imanie | −14 tis. € | −21 tis. € | −22 tis. € | −24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −18 tis. € | −19 tis. € | −27 tis. € | −27 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 631 € | −7 184 € | −416 € | −2 414 € |
| Záväzky | 20 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 732 € | 12 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 4 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Fő utca 71, 9624 Chernelházadamonya, Maďarsko
Adresa Kamenica nad Hronom 525, 94365 Kamenica nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Csalogány utca, 1, 2009, Pilisszentlászló, Maďarská republika
Adresa Fő utca 71, 9624 Chernelházadamonya, Maďarsko
Adresa Fő utca 71, 9624 Chernelházadamonya, Maďarsko
Adresa Csalogány utca, 1, 2009, Pilisszentlászló, Maďarská republika
Adresa Csalogány utca, 1, 2009, Pilisszentlászló, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.