Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44853718・Sibírska 55, 831 02 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
100 tis. €
−17 %Zisk 2025
61 tis. €
+238 %Aktíva
207 tis. €
+6,8 %Vlastný kapitál
208 tis. €
+41 %Zadlženosť
-0,4 %
−24 ppHrubá marža
76,3 %
+51 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
60,8 %
+46 ppZisk / výnosy
ROA
29,2 %
+20 ppRentabilita aktív
ROE
29,1 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-213,74
−5 757 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
68 tis. €
+191 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
196 tis. €
+52 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 103 tis. € | 102 tis. € | 120 tis. € | 100 tis. € |
| Pridaná hodnota | 42 tis. € | 23 tis. € | 31 tis. € | 76 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 103 tis. € | 102 tis. € | 120 tis. € | 100 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 31 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 61 tis. € |
| Daň z príjmov | 8 310 € | 4 310 € | 5 273 € | 6 876 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 310 € | 4 310 € | 5 273 € | 6 876 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 138 tis. € | 151 tis. € | 194 tis. € | 207 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 124 € | 24 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 124 € | 24 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 137 tis. € | 127 tis. € | 176 tis. € | 196 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 26 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 26 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 1 645 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 111 tis. € | 102 tis. € | 149 tis. € | 168 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 85 € | 0 € | 391 € | 810 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 138 tis. € | 151 tis. € | 194 tis. € | 207 tis. € |
| Vlastné imanie | 116 tis. € | 130 tis. € | 147 tis. € | 208 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 788 € | 2 788 € | 2 788 € | 2 788 € |
| HV minulých rokov | 78 tis. € | 108 tis. € | 122 tis. € | 140 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 31 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 61 tis. € |
| Záväzky | 22 tis. € | 21 tis. € | 47 tis. € | −894 € |
| Dlhodobé záväzky | 21 € | 21 € | 21 € | 21 € |
| Krátkodobé záväzky | 22 tis. € | 21 tis. € | 47 tis. € | −915 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 212 € | 191 € | 153 € | 211 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Štefana Králika 6555/5, 84107 Bratislava - Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Kľučiny 422/17, 03401 Liptovská Štiavnica, Slovenská republika
Adresa Kľučiny 422/17, 03401 Liptovská Štiavnica, Slovenská republika
Adresa Štefana Králika 6555/5, 84107 Bratislava - Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Kľučiny 422/17, 03401 Liptovská Štiavnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.