Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44854838・Eötvösa 57/20, 94501 Komárno・Založené 2009
Obrat 2025
3 263 €
−50 %Zisk 2025
−9 145 €
−46 %Aktíva
4 223 €
−54 %Vlastný kapitál
95 €
−99 %Zadlženosť
97,8 %
+98 ppHrubá marža
-214,5 %
−137 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-280,3 %
−185 ppZisk / výnosy
ROA
-216,6 %
−149 ppRentabilita aktív
ROE
-9 626,3 %
−9 558 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,02
+100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 805 €
−49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,9 %
+1,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
95 €
−99 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-36,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 43 tis. € | 6 562 € | 3 263 € |
| Pridaná hodnota | 717 € | −14 tis. € | −5 098 € | −6 999 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 48 tis. € | 43 tis. € | 6 562 € | 3 263 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −593 € | −609 € | −6 269 € | −9 145 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 55 tis. € | 14 tis. € | 9 214 € | 4 223 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 55 tis. € | 14 tis. € | 9 214 € | 4 223 € |
| Zásoby | 1 391 € | 1 391 € | 1 391 € | 1 391 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | −2 755 € | −2 755 € | −2 755 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 54 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 5 587 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 55 tis. € | 14 tis. € | 9 214 € | 4 223 € |
| Vlastné imanie | 49 tis. € | 16 tis. € | 9 240 € | 95 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 44 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 3 740 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −593 € | −609 € | −6 269 € | −9 145 € |
| Záväzky | 5 733 € | −1 336 € | −26 € | 4 128 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 733 € | −1 336 € | −26 € | 4 128 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Páfrány út 17/A, 1025 Budapest 02, Maďarsko
Adresa Páfrány út 17/A, 1025 Budapest 02, Maďarsko
Adresa Bimbó út, 116-118, Cép.2em.24a., 1022, Budapest 02, Maďarská republika
Adresa Páfrány út 17/A, 1025 Budapest 02, Maďarsko
Adresa Páfrány út 17/A, 1025 Budapest 02, Maďarsko
Adresa Bimbó út, 116-0118, C ép.fsz.4a., 1022, Budapest 02, Maďarská republika
Adresa Bimbó út, 116-118, C ép.2em.24a., 1022, Budapest 02, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.