Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44889569・Kacvinského 15, 08501 Bardejov・Založené 2009
Obrat 2024
168 tis. €
+49 %Zisk 2024
−90 tis. €
−353 %Aktíva
543 tis. €
−25 %Vlastný kapitál
−432 tis. €
−585 %Zadlženosť
179,6 %
+92 ppHrubá marža
11,5 %
+57 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-53,6 %
−36 ppZisk / výnosy
ROA
-16,5 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
20,8 %
+43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,20
−87 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−89 tis. €
−348 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,1 %
−1,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−94 tis. €
−714 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 107 tis. € | 91 tis. € | 61 tis. € | 156 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | −45 tis. € | −28 tis. € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 129 tis. € | 158 tis. € | 113 tis. € | 168 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −112 tis. € | −74 tis. € | −20 tis. € | −90 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 747 tis. € | 729 tis. € | 722 tis. € | 543 tis. € |
| Neobežný majetok | 678 tis. € | 678 tis. € | 678 tis. € | 519 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 678 tis. € | 678 tis. € | 678 tis. € | 519 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 69 tis. € | 51 tis. € | 44 tis. € | 24 tis. € |
| Zásoby | 2 020 € | 980 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 31 tis. € | 48 tis. € | 41 tis. € | 18 tis. € |
| Finančné účty | 36 tis. € | 1 581 € | 3 581 € | 6 033 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 747 tis. € | 729 tis. € | 722 tis. € | 543 tis. € |
| Vlastné imanie | −211 tis. € | −359 tis. € | 89 tis. € | −432 tis. € |
| Základné imanie | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| HV minulých rokov | −206 tis. € | −318 tis. € | 0 € | −449 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −112 tis. € | −74 tis. € | −20 tis. € | −90 tis. € |
| Záväzky | 958 tis. € | 1,09 mil. € | 633 tis. € | 975 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 850 tis. € | 934 tis. € | 592 tis. € | 851 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 80 tis. € | 133 tis. € | 29 tis. € | 118 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 27 tis. € | 21 tis. € | 12 tis. € | 6 426 € |
| Rezervy | 309 € | 280 € | 280 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
41 registrovaných činností
Predseda predstavenstva
Adresa Lukov 185, 08605 Lukov, Slovenská republika
predseda
Adresa Malcov 231, 08606 Malcov, Slovenská republika
predseda
Adresa Andreja Svianteka 1646/27, 08501 Bardejov, Slovenská republika
predseda
Adresa Partizánska 23/1266, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Predseda predstavenstva
Adresa Malcov 231, 08606 Malcov, Slovenská republika
Adresa Lukov 185, 08605 Lukov, Slovenská republika
Adresa Lukov 185, 08605 Lukov, Slovenská republika
Adresa Malcov 346, 08606 Malcov, Slovenská republika
Adresa Lukov 185, 08605 Lukov, Slovenská republika
Adresa Lukov 185, 08605 Lukov, Slovenská republika
Adresa Lukov 185, 08605 Lukov, Slovenská republika
Adresa J. Grešáka 2686/1, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Lukov 185, 08605 Lukov, Slovenská republika
Adresa Partizánska 23/1266, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Andreja Svianteka 1646/27, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.