Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44896387・Severná 1989/26, 97401 Banská Bystrica・Založené 2009
Obrat 2025
50 tis. €
+5,3 %Zisk 2025
1 168 €
−59 %Aktíva
126 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+4,4 %Zadlženosť
78,2 %
−3,6 ppHrubá marža
18,9 %
−4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
−3,7 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
4,3 %
−6,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,11
−39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 508 €
−53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,5 %
+12 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−87 tis. €
+9,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 7 985 € | 47 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 3 905 € | 11 tis. € | 9 405 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 38 tis. € | 13 tis. € | 47 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 781 € | −1 782 € | 2 850 € | 1 168 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 351 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 152 tis. € | 147 tis. € | 144 tis. € | 126 tis. € |
| Neobežný majetok | 140 tis. € | 130 tis. € | 122 tis. € | 115 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 138 tis. € | 128 tis. € | 120 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2 500 € | 2 500 € | 2 500 € | 2 500 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 22 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 285 € | 2 025 € | 9 454 € | 2 829 € |
| Finančné účty | 3 649 € | 15 tis. € | 13 tis. € | 8 365 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 152 tis. € | 147 tis. € | 144 tis. € | 126 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 455 € | 3 673 € | 26 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −11 tis. € | −9 967 € | 8 029 € | 11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 781 € | −1 782 € | 2 850 € | 1 168 € |
| Záväzky | 147 tis. € | 143 tis. € | 118 tis. € | 98 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 147 tis. € | 143 tis. € | 118 tis. € | 98 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Partizánska 622/17, 97667 Závadka nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Tatranská 6395/83, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Sam. Chalupku 270/37, 97666 Polomka, Slovenská republika
Adresa Partizánska 622/17, 97667 Závadka nad Hronom, Slovenská republika
Adresa Sam. Chalupku 270/37, 97666 Polomka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.