Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44897294・J. Wolkera 1306/32, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2009
Obrat 2025
110 tis. €
−3,2 %Zisk 2025
37 tis. €
+2,4 %Aktíva
230 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
214 tis. €
+21 %Zadlženosť
7,1 %
−0,6 ppHrubá marža
87,8 %
+3,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
33,9 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
16,2 %
−2,8 ppRentabilita aktív
ROE
17,5 %
−3,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,57
+15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
48 tis. €
+2,4 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,6 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
199 tis. €
+29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 104 tis. € | 112 tis. € | 112 tis. € | 110 tis. € |
| Pridaná hodnota | 86 tis. € | 94 tis. € | 95 tis. € | 97 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 106 tis. € | 115 tis. € | 114 tis. € | 110 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 42 tis. € | 32 tis. € | 36 tis. € | 37 tis. € |
| Daň z príjmov | 11 tis. € | 9 042 € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 157 tis. € | 192 tis. € | 191 tis. € | 230 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 498 € | 0 € | 27 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 498 € | 0 € | 27 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 154 tis. € | 192 tis. € | 164 tis. € | 211 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 94 tis. € | 140 tis. € | 98 tis. € | 146 tis. € |
| Finančné účty | 60 tis. € | 52 tis. € | 66 tis. € | 65 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 157 tis. € | 192 tis. € | 191 tis. € | 230 tis. € |
| Vlastné imanie | 150 tis. € | 140 tis. € | 176 tis. € | 214 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 103 tis. € | 103 tis. € | 134 tis. € | 171 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 42 tis. € | 32 tis. € | 36 tis. € | 37 tis. € |
| Záväzky | 6 929 € | 52 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 294 € | 477 € | 641 € | 767 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 333 € | 51 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 302 € | 931 € | 3 334 € | 3 581 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa J. Wolkera 1306/32, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa J. Wolkera 2414/32, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa J. Wolkera 1306/32, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa J. Wolkera 2414/32, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PROFI Audit, s. r. o.
J. Wolkera 1306/32, 052 01 Spišská Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.