Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44899831・Žilinská cesta 78A/507, 01311 Lietavská Lúčka・Založené 2009
Obrat 2025
100 tis. €
+13 %Zisk 2025
6 064 €
+138 %Aktíva
405 tis. €
+0,6 %Vlastný kapitál
208 tis. €
+3,0 %Zadlženosť
48,7 %
−1,2 ppHrubá marža
24,1 %
+36 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,1 %
+24 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
+5,4 ppRentabilita aktív
ROE
2,9 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,31
+33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 024 €
+147 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,7 %
+20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−135 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 578 tis. € | 226 tis. € | 66 tis. € | 100 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 5 380 € | −7 895 € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 598 tis. € | 255 tis. € | 88 tis. € | 100 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −19 tis. € | −1 372 € | −16 tis. € | 6 064 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 650 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 650 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 581 tis. € | 428 tis. € | 402 tis. € | 405 tis. € |
| Neobežný majetok | 440 tis. € | 423 tis. € | 356 tis. € | 343 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 56 tis. € | 39 tis. € | 16 tis. € | 3 216 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 384 tis. € | 384 tis. € | 340 tis. € | 340 tis. € |
| Obežný majetok | 141 tis. € | 5 082 € | 46 tis. € | 61 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 122 tis. € | 2 066 € | 43 tis. € | 18 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 19 tis. € | 3 016 € | 3 113 € | 43 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 260 € | 290 € | 1 019 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 581 tis. € | 428 tis. € | 402 tis. € | 405 tis. € |
| Vlastné imanie | 242 tis. € | 218 tis. € | 202 tis. € | 208 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 233 tis. € | 214 tis. € | 213 tis. € | 197 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −19 tis. € | −1 372 € | −16 tis. € | 6 064 € |
| Záväzky | 339 tis. € | 210 tis. € | 201 tis. € | 197 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 42 tis. € | 1 140 € | 1 139 € | 1 139 € |
| Krátkodobé záväzky | 297 tis. € | 209 tis. € | 199 tis. € | 196 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
34 registrovaných činností
Adresa Bitarová 145, 01004 Žilina, Slovenská republika
Adresa Bitarová 145, 01004 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.