Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44902859・Veľkodunajské nábrežie 4964/1C, 94501 Komárno・Založené 2009
Obrat 2025
37 tis. €
−26 %Zisk 2025
2 994 €
+48 %Aktíva
31 tis. €
+54 %Vlastný kapitál
22 tis. €
+16 %Zadlženosť
28,6 %
+24 ppHrubá marža
34,0 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,1 %
+4,0 ppZisk / výnosy
ROA
9,7 %
−0,4 ppRentabilita aktív
ROE
13,6 %
+3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,50
−70 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 334 €
+40 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
22 tis. €
+101 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 38 tis. € | 36 tis. € | 50 tis. € | 37 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 301 € | 7 901 € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 38 tis. € | 36 tis. € | 50 tis. € | 37 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 76 € | 30 € | 2 020 € | 2 994 € |
| Daň z príjmov | 14 € | 0 € | 357 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 14 € | 0 € | 357 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 669 € | 1 919 € | 1 905 € | 3 801 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 16 tis. € | 10 tis. € | 27 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 8 000 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 76 € | 30 € | 2 020 € | 2 994 € |
| Záväzky | 5 626 € | 603 € | 1 011 € | 8 789 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 626 € | 603 € | 1 011 € | 8 789 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa ul. Gen. Klapku 2962/36, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Martovce 393, 94701 Martovce, Slovenská republika
Adresa ul. Gen. Klapku 2962/36, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa ul. Gen. Klapku 2962/36, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Martovce 393, 94701 Martovce, Slovenská republika
Adresa ul. Gen. Klapku 2962/36, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa ul. Gen. Klapku 2962/36, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Martovce 393, 94701 Martovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.