Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44909756・Jana Kollára 755/4A, 02201 Čadca・Založené 2009
Obrat 2020
2 874 €
−51 %Zisk 2020
−9 111 €
−624 %Aktíva
49 tis. €
−16 %Vlastný kapitál
−6 792 €
−393 %Zadlženosť
114,0 %
+18 ppHrubá marža
-11,3 %
+0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-317,0 %
−296 ppZisk / výnosy
ROA
-18,8 %
−17 ppRentabilita aktív
ROE
134,1 %
+188 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,88
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−9 111 €
−624 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 792 €
−393 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-31,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 10 tis. € | 5 834 € | 2 868 € |
| Pridaná hodnota | −2 207 € | −342 € | −678 € | −323 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 11 tis. € | 5 859 € | 2 874 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 426 € | −325 € | −1 258 € | −9 111 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 61 tis. € | 57 tis. € | 58 tis. € | 49 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 61 tis. € | 57 tis. € | 58 tis. € | 49 tis. € |
| Zásoby | 9 220 € | 6 997 € | 11 tis. € | 3 031 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 017 € | 6 840 € | 7 132 € | 7 132 € |
| Finančné účty | 45 tis. € | 43 tis. € | 40 tis. € | 38 tis. € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 61 tis. € | 57 tis. € | 58 tis. € | 49 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 901 € | 3 576 € | 2 319 € | −6 792 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 827 € | −1 598 € | −1 923 € | −3 181 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 426 € | −326 € | −1 258 € | −9 111 € |
| Záväzky | 57 tis. € | 54 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 57 tis. € | 54 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Hutnická 66, 73961 Třinec, Česká republika
Adresa Písek 455, 73984 Písek, Česká republika
Adresa Hutnická 66, 73961 Třinec, Česká republika
Adresa Písek 455, 73984 Písek, Česká republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.