Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44913257・Geologická 21/10581, 82106 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2024
6 728 €
−85 %Zisk 2024
−7 415 €
−227 %Aktíva
14 tis. €
−44 %Vlastný kapitál
14 tis. €
−35 %Zadlženosť
3,4 %
−13 ppHrubá marža
42,9 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-110,2 %
−123 ppZisk / výnosy
ROA
-52,5 %
−76 ppRentabilita aktív
ROE
-54,4 %
−82 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
29,30
+392 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 933 €
−172 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,0 %
−46 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
−35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 26 tis. € | 17 tis. € | 44 tis. € | 6 728 € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 8 295 € | 26 tis. € | 2 883 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 17 tis. € | 44 tis. € | 6 728 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −9 889 € | −15 tis. € | 5 839 € | −7 415 € |
| Daň z príjmov | 1 788 € | 1 208 € | 3 797 € | 482 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 788 € | 1 208 € | 3 797 € | 482 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 32 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 32 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 25 tis. € | 10 tis. € | 0 € | 5 500 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 9 850 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 136 € | 6 249 € | 15 tis. € | 8 625 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 32 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 31 tis. € | 15 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 35 tis. € | 25 tis. € | 9 719 € | 16 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −9 889 € | −15 tis. € | 5 839 € | −7 415 € |
| Záväzky | 1 948 € | 1 367 € | 4 247 € | 482 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 948 € | 1 367 € | 4 247 € | 482 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Rajecká 4/8681, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rajecká 4/8681, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rajecká 4/8681, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Rajecká 4/8681, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Rajecká 4/8681, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Rajecká 4/8681, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.