Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44914199・Veľká Čausa 97, 97101 Veľká Čausa・Založené 2009
Obrat 2025
1 205 €
−82 %Zisk 2025
−11 tis. €
−764 %Aktíva
7 495 €
−61 %Vlastný kapitál
1 206 €
−90 %Zadlženosť
83,9 %
+47 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-907,3 %
−889 ppZisk / výnosy
ROA
-145,9 %
−139 ppRentabilita aktív
ROE
-906,6 %
−896 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,64
−39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−11 tis. €
−1 044 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,2 %
+34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2 288 €
−983 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 981 € | 1 060 € | 6 837 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 263 € | −325 € | 4 572 € | −2 317 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 981 € | 1 060 € | 6 837 € | 1 205 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 155 € | −464 € | −1 266 € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 14 tis. € | 19 tis. € | 7 495 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 12 tis. € | 3 494 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 12 tis. € | 3 494 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 14 tis. € | 7 298 € | 4 001 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 537 € | 334 € | 637 € | 603 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 14 tis. € | 6 661 € | 3 398 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 14 tis. € | 19 tis. € | 7 495 € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 1 206 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 8 214 € | 8 369 € | 7 904 € | 6 639 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 155 € | −464 € | −1 266 € | −11 tis. € |
| Záväzky | 200 € | 612 € | 7 039 € | 6 289 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 200 € | 612 € | 7 039 € | 6 289 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Veľká Čausa 97, 97101 Veľká Čausa, Slovenská republika
Adresa Veľká Čausa 97, 97101 Veľká Čausa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.