Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44928050・Brezová 1, 82107 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
23 tis. €
−12 %Zisk 2025
2 701 €
+23 %Aktíva
16 tis. €
+20 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+20 %Zadlženosť
2,5 %
−0,3 ppHrubá marža
17,8 %
+4,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,8 %
+3,4 ppZisk / výnosy
ROA
16,4 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
16,9 %
+0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
39,70
+20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 041 €
+18 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,2 %
−3,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 487 € | 2 040 € | 3 537 € | 4 062 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € | 23 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 517 € | 920 € | 2 189 € | 2 701 € |
| Daň z príjmov | 80 € | 162 € | 386 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 651 € | 1 791 € | 931 € | 72 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 651 € | 1 791 € | 931 € | 72 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 9 496 € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 8 153 € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Finančné účty | 12 € | 1 343 € | 3 € | 7 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 11 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 4 188 € | 4 705 € | 5 625 € | 7 814 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 517 € | 920 € | 2 189 € | 2 701 € |
| Záväzky | 3 519 € | 162 € | 386 € | 412 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 519 € | 162 € | 386 € | 412 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Brezová 1/A, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Brezová 1/A, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Brezová 1, 82107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.