Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44929676・Drobného 3215/27, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka・Založené 2009
Obrat 2025
1,25 mil. €
−18 %Zisk 2025
16 tis. €
−42 %Aktíva
429 tis. €
−53 %Vlastný kapitál
127 tis. €
+15 %Zadlženosť
69,2 %
−16 ppHrubá marža
-31,3 %
−53 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
−0,5 ppZisk / výnosy
ROA
3,8 %
+0,7 ppRentabilita aktív
ROE
12,8 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,39
−71 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
−37 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,0 %
+7,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−96 tis. €
−343 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,3 mil. € | 1,58 mil. € | 1,5 mil. € | 500 tis. € |
| Pridaná hodnota | 205 tis. € | 304 tis. € | 325 tis. € | −157 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,37 mil. € | 1,69 mil. € | 1,52 mil. € | 1,25 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 37 tis. € | 77 tis. € | 28 tis. € | 16 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 136 € | 15 tis. € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 136 € | 15 tis. € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,2 mil. € | 1,19 mil. € | 914 tis. € | 429 tis. € |
| Neobežný majetok | 712 tis. € | 704 tis. € | 754 tis. € | 361 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 712 tis. € | 704 tis. € | 754 tis. € | 361 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 480 tis. € | 482 tis. € | 151 tis. € | 62 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 195 tis. € | 217 tis. € | 138 tis. € | 54 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 285 tis. € | 265 tis. € | 13 tis. € | 8 263 € |
| Časové rozlíšenie | 4 631 € | 6 767 € | 9 655 € | 5 650 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,2 mil. € | 1,19 mil. € | 914 tis. € | 429 tis. € |
| Vlastné imanie | 245 tis. € | 322 tis. € | 111 tis. € | 127 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 202 tis. € | 239 tis. € | 77 tis. € | 105 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 37 tis. € | 77 tis. € | 28 tis. € | 16 tis. € |
| Záväzky | 878 tis. € | 821 tis. € | 778 tis. € | 297 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 400 tis. € | 409 tis. € | 429 tis. € | 22 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 177 tis. € | 213 tis. € | 111 tis. € | 158 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 237 tis. € | 196 tis. € | 156 tis. € | 115 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 62 tis. € | 0 € | 75 tis. € | 0 € |
| Rezervy | 3 047 € | 2 898 € | 7 282 € | 1 690 € |
| Časové rozlíšenie | 74 tis. € | 50 tis. € | 25 tis. € | 4 821 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Karpatská 1245/106, 90055 Lozorno, Slovenská republika
Adresa Mozartova 13, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Karpatská 1245/106, 90055 Lozorno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
CNC frézovanie, s. r. o.
Drobného 3215/27, 84102 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.