Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44939817・Čuklasovce 9, 95654 Veľké Držkovce・Založené 2009
Obrat 2025
763 tis. €
+31 %Zisk 2025
61 tis. €
+803 %Aktíva
720 tis. €
+36 %Vlastný kapitál
−6 675 €
+90 %Zadlženosť
100,9 %
−12 ppHrubá marža
20,6 %
+0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,0 %
+9,5 ppZisk / výnosy
ROA
8,5 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
-912,9 %
−926 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,98
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
65 tis. €
+1 440 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,9 %
+85 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
290 tis. €
+35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 627 tis. € | 402 tis. € | 579 tis. € | 758 tis. € |
| Pridaná hodnota | 140 tis. € | 8 492 € | 116 tis. € | 156 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 660 tis. € | 408 tis. € | 580 tis. € | 763 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 52 tis. € | −144 tis. € | −8 673 € | 61 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 770 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 606 tis. € | 485 tis. € | 530 tis. € | 720 tis. € |
| Neobežný majetok | 320 tis. € | 222 tis. € | 162 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 320 tis. € | 222 tis. € | 162 tis. € | 133 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 287 tis. € | 263 tis. € | 368 tis. € | 587 tis. € |
| Zásoby | 182 tis. € | 207 tis. € | 271 tis. € | 352 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 41 tis. € | 40 tis. € | 53 tis. € | 164 tis. € |
| Finančné účty | 64 tis. € | 15 tis. € | 44 tis. € | 70 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 606 tis. € | 485 tis. € | 530 tis. € | 720 tis. € |
| Vlastné imanie | 85 tis. € | −59 tis. € | −68 tis. € | −6 675 € |
| Základné imanie | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| HV minulých rokov | 17 tis. € | 68 tis. € | −76 tis. € | −85 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 52 tis. € | −144 tis. € | −8 673 € | 61 tis. € |
| Záväzky | 521 tis. € | 544 tis. € | 598 tis. € | 727 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 405 tis. € | 389 tis. € | 370 tis. € | 356 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 41 tis. € | 80 tis. € | 154 tis. € | 297 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 267 € | 848 € | 879 € | 1 032 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Dobrá 1284, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa Dobrá 1284, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa Dubodiel 250, 91323 Dubodiel, Slovenská republika
Adresa Dobrá 1284, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa Dobrá 1284, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Adresa Dubodiel 250, 91323 Dubodiel, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.