Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44940084・Mamateyova 28, 85104 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
2 078 €
−8,8 %Zisk 2025
−3 765 €
−41 %Aktíva
6 530 €
−33 %Vlastný kapitál
4 925 €
−43 %Zadlženosť
24,6 %
+13 ppHrubá marža
100,0 %
+111 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-181,2 %
−64 ppZisk / výnosy
ROA
-57,7 %
−31 ppRentabilita aktív
ROE
-76,4 %
−46 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,14
+2,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 425 €
−47 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-9,9 %
+4,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 951 €
+48 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-19,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 117 € | 3 952 € | 2 270 € | 2 078 € |
| Pridaná hodnota | 2 199 € | −27 € | −259 € | 2 078 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 117 € | 4 174 € | 2 279 € | 2 078 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 297 € | −2 035 € | −2 666 € | −3 765 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 16 tis. € | 9 818 € | 6 530 € |
| Neobežný majetok | 8 886 € | 7 147 € | 5 361 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 886 € | 7 147 € | 5 361 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 8 999 € | 4 457 € | 6 530 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 13 tis. € | 8 971 € | 4 207 € | 6 206 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 518 € | 28 € | 250 € | 324 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 16 tis. € | 9 818 € | 6 530 € |
| Vlastné imanie | 13 tis. € | 11 tis. € | 8 690 € | 4 925 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 8 391 € | 6 356 € | 3 690 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 297 € | −2 035 € | −2 666 € | −3 765 € |
| Záväzky | 9 168 € | 4 790 € | 1 128 € | 1 605 € |
| Dlhodobé záväzky | 26 € | 26 € | 25 € | 26 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 198 € | 2 286 € | 1 103 € | 1 579 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 5 944 € | 2 478 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Mamateyova 28, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Mamateyova 28, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Mamateyova 28, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.