Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44945248・Bernolákova 648/25, 06503 Podolínec・Založené 2009
Obrat 2025
788 tis. €
+13 %Zisk 2025
18 tis. €
+103 %Aktíva
175 tis. €
−0,8 %Vlastný kapitál
68 tis. €
+36 %Zadlženosť
60,9 %
−11 ppHrubá marža
11,0 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,3 %
+1,0 ppZisk / výnosy
ROA
10,4 %
+5,3 ppRentabilita aktív
ROE
26,7 %
+8,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,17
+39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
22 tis. €
+75 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,5 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
+191 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
72,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 593 tis. € | 579 tis. € | 695 tis. € | 788 tis. € |
| Pridaná hodnota | 44 tis. € | 64 tis. € | 79 tis. € | 86 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 607 tis. € | 579 tis. € | 695 tis. € | 788 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 114 € | 2 968 € | 8 979 € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 878 € | 941 € | 3 840 € | 4 151 € |
| Daň z príjmov splatná | 878 € | 941 € | 3 840 € | 4 151 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 95 tis. € | 118 tis. € | 176 tis. € | 175 tis. € |
| Neobežný majetok | 50 tis. € | 37 tis. € | 69 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 50 tis. € | 37 tis. € | 69 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 45 tis. € | 80 tis. € | 105 tis. € | 124 tis. € |
| Zásoby | 21 tis. € | 35 tis. € | 50 tis. € | 1 433 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 253 € | 9 160 € | 5 301 € | 2 007 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 36 tis. € | 50 tis. € | 120 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 627 € | 696 € | 1 690 € | 1 947 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 95 tis. € | 118 tis. € | 176 tis. € | 175 tis. € |
| Vlastné imanie | 38 tis. € | 41 tis. € | 50 tis. € | 68 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 30 tis. € | 33 tis. € | 36 tis. € | 45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 114 € | 2 968 € | 8 979 € | 18 tis. € |
| Záväzky | 57 tis. € | 77 tis. € | 126 tis. € | 106 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 368 € | 452 € | 524 € | 594 € |
| Krátkodobé záväzky | 57 tis. € | 77 tis. € | 125 tis. € | 106 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 120 € | 120 € | 394 € | 302 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Bernolákova 648/25, 06503 Podolínec, Slovenská republika
Adresa Esze Tamás utca, 7, 3980, Sátoraljaújhely, Maďarská republika
Adresa Esze Tamás utca, 9, 3980, Sátoraljaújhely, Maďarská republika
Adresa Révész utca, 2, 3980, Sátoraljaújhely, Maďarská republika
Adresa Bernolákova 648/25, 06503 Podolínec, Slovenská republika
Adresa Esze Tamás utca, 7, 3980, Sátoraljaújhely, Maďarská republika
Adresa Esze Tamás utca, 9, 3980, Sátoraljaújhely, Maďarská republika
Adresa Révész utca, 2, 3980, Sátoraljaújhely, Maďarská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.