Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44946571・Studienka 99, 90875 Studienka・Založené 2009
Obrat 2025
110 tis. €
+5,3 %Zisk 2025
12 tis. €
−49 %Aktíva
82 tis. €
−42 %Vlastný kapitál
79 tis. €
−40 %Zadlženosť
3,2 %
−2,6 ppHrubá marža
67,0 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,9 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
14,6 %
−2,0 ppRentabilita aktív
ROE
15,1 %
−2,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
59,92
+204 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
15 tis. €
−49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
77 tis. €
−41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 87 tis. € | 109 tis. € | 104 tis. € | 110 tis. € |
| Pridaná hodnota | 64 tis. € | 83 tis. € | 81 tis. € | 73 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 87 tis. € | 109 tis. € | 104 tis. € | 110 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 19 tis. € | 31 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 923 € | 8 218 € | 6 226 € | 3 193 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 87 tis. € | 122 tis. € | 141 tis. € | 82 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 321 € | 2 047 € | 1 334 € | 3 170 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 321 € | 2 047 € | 1 334 € | 3 170 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 86 tis. € | 120 tis. € | 139 tis. € | 79 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 176 € | 6 361 € | 7 036 € | 7 690 € |
| Finančné účty | 77 tis. € | 113 tis. € | 132 tis. € | 71 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 87 tis. € | 122 tis. € | 141 tis. € | 82 tis. € |
| Vlastné imanie | 78 tis. € | 109 tis. € | 133 tis. € | 79 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 55 tis. € | 73 tis. € | 104 tis. € | 62 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 19 tis. € | 31 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € |
| Záväzky | 9 016 € | 13 tis. € | 8 176 € | 2 627 € |
| Dlhodobé záväzky | 785 € | 939 € | 1 106 € | 1 312 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 231 € | 12 tis. € | 7 070 € | 1 315 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Studienka 99, 90875 Studienka, Slovenská republika
Adresa Studienka 99, 90875 Studienka, Slovenská republika
Adresa Studienka 99, 90875 Studienka, Slovenská republika
Adresa Studienka 99, 90875 Studienka, Slovenská republika
Adresa Studienka 99, 90875 Studienka, Slovenská republika
Adresa Studienka 99, 90875 Studienka, Slovenská republika
Adresa Studienka 99, 90875 Studienka, Slovenská republika
Adresa Studienka 99, 90875 Studienka, Slovenská republika
Adresa Studienka 99, 90875 Studienka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.