Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44948867・Gallayova 11, 84102 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
8 622 €
−18 %Zisk 2025
4 216 €
−19 %Aktíva
11 tis. €
−29 %Vlastný kapitál
9 716 €
−9,4 %Zadlženosť
10,3 %
−19 ppHrubá marža
61,4 %
−3,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
48,9 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
38,9 %
+4,6 ppRentabilita aktív
ROE
43,4 %
−5,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,33
+267 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 608 €
−17 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
8,5 %
+2,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 177 €
−6,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-25,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 146 tis. € | 58 tis. € | 11 tis. € | 8 622 € |
| Pridaná hodnota | 91 tis. € | 29 tis. € | 6 818 € | 5 295 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 192 tis. € | 68 tis. € | 11 tis. € | 8 622 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 67 tis. € | 29 tis. € | 5 221 € | 4 216 € |
| Daň z príjmov | 19 tis. € | 8 851 € | 362 € | 392 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 201 tis. € | 40 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 881 € | 1 534 € | 1 186 € | 839 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 881 € | 1 534 € | 1 186 € | 839 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 199 tis. € | 39 tis. € | 14 tis. € | 9 987 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 20 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | 126 € |
| Finančné účty | 184 tis. € | 7 792 € | 1 414 € | 9 861 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 201 tis. € | 40 tis. € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | 109 tis. € | 35 tis. € | 11 tis. € | 9 716 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 36 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 67 tis. € | 29 tis. € | 5 221 € | 4 216 € |
| Záväzky | 93 tis. € | 5 299 € | 4 466 € | 1 110 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 92 tis. € | 4 999 € | 4 166 € | 810 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 300 € | 300 € | 300 € | 300 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Pod záhradami 64/A, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Pod záhradami 64/A, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Pod záhradami 64/A, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.