Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44954468・Družstevná 4/B, 03101 Liptovský Mikuláš・Založené 2009
Obrat 2025
32 tis. €
+0,7 %Zisk 2025
1 036 €
−56 %Aktíva
112 tis. €
−2,6 %Vlastný kapitál
51 tis. €
+2,1 %Zadlženosť
54,9 %
−2,1 ppHrubá marža
83,4 %
+4,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,2 %
−4,1 ppZisk / výnosy
ROA
0,9 %
−1,1 ppRentabilita aktív
ROE
2,0 %
−2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,48
+176 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 376 €
−50 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,7 %
+9,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−32 tis. €
+41 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 219 € | 20 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 805 € | 5 851 € | 2 342 € | 1 036 € |
| Daň z príjmov | 142 € | 1 048 € | 414 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 79 tis. € | 140 tis. € | 115 tis. € | 112 tis. € |
| Neobežný majetok | 66 tis. € | 119 tis. € | 104 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 66 tis. € | 119 tis. € | 104 tis. € | 83 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 20 tis. € | 11 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 422 € | 5 862 € | 6 493 € | 5 318 € |
| Finančné účty | 9 235 € | 14 tis. € | 4 898 € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 79 tis. € | 140 tis. € | 115 tis. € | 112 tis. € |
| Vlastné imanie | 41 tis. € | 47 tis. € | 50 tis. € | 51 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 35 tis. € | 36 tis. € | 42 tis. € | 45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 805 € | 5 851 € | 2 342 € | 1 036 € |
| Záväzky | 38 tis. € | 92 tis. € | 66 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 38 tis. € | 92 tis. € | 66 tis. € | 62 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Pavlova Ves 101, 03221 Pavlova Ves, Slovenská republika
Adresa Sady M. R. Štefánika 111/2, 03301 Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Adresa Pavlova Ves 101, 03221 Pavlova Ves, Slovenská republika
Adresa Sady M. R. Štefánika 111/2, 03301 Liptovský Hrádok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.