Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44954891・SNP 9, 972 51 Handlová・Založené 2009
Obrat 2025
25 tis. €
+16 %Zisk 2025
−2 169 €
+34 %Aktíva
1 740 €
+34 %Vlastný kapitál
−15 tis. €
−17 %Zadlženosť
956,7 %
−121 ppHrubá marža
6,8 %
+5,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,7 %
+6,6 ppZisk / výnosy
ROA
-124,7 %
+127 ppRentabilita aktív
ROE
14,6 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,11
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 829 €
+38 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-18,6 %
−7,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−15 tis. €
−17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | 25 tis. € |
| Pridaná hodnota | −6 624 € | 748 € | 215 € | 1 707 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 21 tis. € | 21 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 540 € | −2 096 € | −3 282 € | −2 169 € |
| Daň z príjmov | 219 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 221 € | 1 409 € | 1 303 € | 1 740 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 221 € | 1 409 € | 1 303 € | 1 740 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 199 € | 1 037 € | 1 296 € | 1 732 € |
| Finančné účty | 22 € | 372 € | 7 € | 8 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 221 € | 1 409 € | 1 303 € | 1 740 € |
| Vlastné imanie | −7 358 € | −9 455 € | −13 tis. € | −15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −15 tis. € | −13 tis. € | −15 tis. € | −18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 540 € | −2 096 € | −3 282 € | −2 169 € |
| Záväzky | 8 579 € | 11 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 73 € | 85 € | 99 € | 114 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 506 € | 11 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa SNP 9, 97251 Handlová, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 15, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa SNP 9, 97251 Handlová, Slovenská republika
Adresa Južná 3, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova 15, 05801 Poprad, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.