Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44959541・Horná strieborná 4, 97401 Banská Bystrica・Založené 2009
Obrat 2018
3 162 €
−99 %Zisk 2018
−5 516 €
−1 213 %Aktíva
184 tis. €
+104 %Vlastný kapitál
21 tis. €
−6,1 %Zadlženosť
88,7 %
+13 ppHrubá marža
-56,5 %
−59 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-174,4 %
−174 ppZisk / výnosy
ROA
-3,0 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
-26,5 %
−25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,41
+157 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 516 €
−1 121 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−178 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
130 tis. €
+485 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-82,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 550 tis. € | 146 tis. € | 275 tis. € | 2 841 € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 15 tis. € | 6 221 € | −1 606 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 550 tis. € | 146 tis. € | 275 tis. € | 3 162 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 843 € | 8 623 € | −420 € | −5 516 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 316 tis. € | 295 tis. € | 90 tis. € | 184 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 316 tis. € | 295 tis. € | 90 tis. € | 184 tis. € |
| Zásoby | 5 133 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | −3 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 40 tis. € | 19 tis. € | 3 015 € | 151 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 270 tis. € | 276 tis. € | 87 tis. € | 33 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 316 tis. € | 295 tis. € | 90 tis. € | 184 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 24 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € | 6 639 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | 8 357 € | 8 320 € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 843 € | 8 623 € | −420 € | −5 516 € |
| Záväzky | 298 tis. € | 272 tis. € | 68 tis. € | 163 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 52 € | 76 € | 76 € | 109 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 298 tis. € | 272 tis. € | 68 tis. € | 54 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | −1 € | 1 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
4 registrované činnosti
Adresa Dózsa Győrgy utca 13, 3836 Baktakék, Maďarsko
Adresa Čičarovce 272, 07671 Čičarovce, Slovenská republika
Adresa Dózsa Győrgy utca 13, 3836 Baktakék, Maďarsko
Adresa Čičarovce 272, 07671 Čičarovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.