Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44966211・Dunajská 25, 811 08 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
71 tis. €
−32 %Zisk 2025
7 607 €
+190 %Aktíva
147 tis. €
−1,3 %Vlastný kapitál
39 tis. €
+24 %Zadlženosť
73,3 %
−5,6 ppHrubá marža
44,6 %
+36 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,6 %
+8,1 ppZisk / výnosy
ROA
5,2 %
+3,4 ppRentabilita aktív
ROE
19,5 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,28
+12 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 618 €
+125 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,7 %
−20 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
30 tis. €
+89 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 115 tis. € | 99 tis. € | 81 tis. € | 71 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 42 tis. € | 6 819 € | 32 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 117 tis. € | 102 tis. € | 105 tis. € | 71 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 267 € | −2 210 € | 2 619 € | 7 607 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 552 € | 1 218 € | 1 011 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 552 € | 1 218 € | 1 011 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 144 tis. € | 160 tis. € | 149 tis. € | 147 tis. € |
| Neobežný majetok | 37 tis. € | 30 tis. € | 18 tis. € | 8 973 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 37 tis. € | 30 tis. € | 18 tis. € | 8 973 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 106 tis. € | 130 tis. € | 130 tis. € | 137 tis. € |
| Zásoby | −367 € | −802 € | −165 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 36 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 3 447 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 92 tis. € | 116 tis. € | 118 tis. € | 134 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 039 € | 457 € | 374 € | 365 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 144 tis. € | 160 tis. € | 149 tis. € | 147 tis. € |
| Vlastné imanie | 27 tis. € | 25 tis. € | 31 tis. € | 39 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 479 € | 479 € | 479 € | 479 € |
| HV minulých rokov | 24 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € | 26 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 267 € | −2 210 € | 2 619 € | 7 607 € |
| Záväzky | 116 tis. € | 135 tis. € | 117 tis. € | 108 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 16 tis. € | 14 tis. € | 3 142 € | 342 € |
| Krátkodobé záväzky | 100 tis. € | 121 tis. € | 114 tis. € | 107 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 200 € | 200 € | 200 € | 149 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 231 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Studenohorská 51, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vŕbová 38, 90033 Marianka, Slovenská republika
Adresa Studenohorská 51, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Studenohorská 51, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Adresa Studenohorská 51, 84103 Bratislava - mestská časť Lamač, Slovenská republika
Adresa Vŕbová 38, 90033 Marianka, Slovenská republika
Adresa Studenohorská 51, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Studenohorská 51, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Studenohorská 51, 84103 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.