Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 44967284・Hanácka 13, 82104 Bratislava・Založené 2009
Obrat 2025
5 486 €
−41 %Zisk 2025
−643 €
−122 %Aktíva
5 348 €
+170 %Vlastný kapitál
173 €
+105 %Zadlženosť
96,8 %
−194 ppHrubá marža
-1,5 %
−3,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-11,7 %
−8,6 ppZisk / výnosy
ROA
-12,0 %
+2,6 ppRentabilita aktív
ROE
-371,7 %
−379 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,73
+4 724 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−303 €
−706 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-112,2 %
−792 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 008 €
+229 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 23 tis. € | 9 300 € | 5 486 € |
| Pridaná hodnota | 286 € | 688 € | 142 € | −81 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 23 tis. € | 9 300 € | 5 486 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 172 € | 506 € | −290 € | −643 € |
| Daň z príjmov | 30 € | 89 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 30 € | 89 € | 340 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 370 € | 2 834 € | 1 979 € | 5 348 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 181 € | 2 630 € | 1 879 € | 5 348 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 88 € | 0 € | 232 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 1 181 € | 2 542 € | 1 879 € | 5 116 € |
| Časové rozlíšenie | 189 € | 204 € | 100 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 370 € | 2 834 € | 1 979 € | 5 348 € |
| Vlastné imanie | −4 000 € | −3 494 € | −3 784 € | 173 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 416 € | 500 € | 500 € | — |
| HV minulých rokov | −9 588 € | −9 500 € | −8 994 € | −9 284 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 172 € | 506 € | −290 € | −643 € |
| Záväzky | 5 370 € | 6 328 € | 5 763 € | 5 175 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 4 835 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 370 € | 6 328 € | 5 763 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Hanácka 13, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hanácka 13, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hanácka 13, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Hanácka 13, 82104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Special Consulting Service s. r. o.
Hanácka 13, 82104 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.